СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Противоугінне маркування скла,зеркал,автомобілів

! Предупреждение:Внимание! Следующая статья еще не проверена модератором.
комментариев: 0 / добавить комментарий

Маркування слкла:вірний спосіб злякати викрадача

Існує багато способів захисту автомобіля від викрадення, більшість з яких спрямовані на створення технічних перешкод викрадачеві. Але є тільки один спосіб відбити бажання викрадача мати справу саме з вашим автомобілем - це маркуваня скла.Вже скільки усього написано-переписано про протиугінний захист автомобіля! Але, судячи з того, що кількість викрадень автотранспорту в Україні неухильно росте, ця тема не перестає бути актуальною. Ми вже детально розповідали про універсальну протиугінну схему, де згадується такий вид додаткового захисту від викрадення, як маркуваня скла, і в цій статті ми розповімо про неї детальніше.Що таке протиугінна маруваня скла?

Протиугінна маркіровка скла - це нанесення VIN- номера або його частини (зазвичай останніх 6-17 цифр), що відрізняють автомобілі однакових моделей один від одного) на склі дзеркала автомобіля (також іноді маркуються фари і задні ліхтарі - особливо актуально для останніх моделей Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne і Range Rover). Нанесення робиться методом витравлення по трафарету за допомогою спеціальної кислотсодержащей пасти (нова технологія).

Такий напис із скла вже ніяк не видалити - якщо тільки витравити усю область, де нанесений VIN, але при цьому вийде безглуздий матовий прямокутник, який теж викличе багато питань з боку покупця/замовника.Чому наноситься саме VIN- номер?

Все дуже просто - саме VIN- номер при підготовці автомобіля до продажу змінюватиметься (перебиватися) викрадачами під чужі документи (від машини, що утилізувала, або спеціально створеного " двійника"). І у такому разі VIN в документах і VIN на стеклах не співпадатимуть, що може викликати питання не лише у покупців, але і правоохоронних органів, оскільки промарковане скло відразу стають " зачіпкою" при пошуку викраденого авто. Якщо говорити про викрадення з метою продажу по запчастинах, то " мічені" скло або фари теж навряд чи хтось купить: такі деталі стають для злодіїв безнадійно зіпсованими.Як " працює" маркуваня і чому відлякує викрадачів?

Розпочнемо з того, що викрадачі - це організоване злочинне угрупування, в якому у кожного свої обов'язки: є ті, хто приймає " замовлення" і хто збуває, - вони те і роблять запит вже тим, хто займається виключно самим викраденням, в чиї завдання входить розкрити і завести автомобіль (їх називають крадунами), і ті, які займаються тільки перегін автомобіль. Прибуток з краденої машини вони ділять між собою.

Візьмемо для прикладу уподобаний викрадачами Land Cruiser 200 вартістю100 000$. Крадун отримає від цієї " угоди" приблизно 25%%, але оскільки саме він вирішує, який автомобіль запрошеної марки/моделі " смикнути", то з його долі віднімаються витрати на усунення елементів з дефектом, будь то потертий бампер або промарковане скло. Тільки якщо пофарбувати бампер буде варто викрадачеві тисяч п'ять, то комплект стекол з установкою обійдеться приблизно в 20% від його " заробітку" заздалегідь знаючи, скількох грошей він недолічиться. Йому набагато простіше витратити трохи часу на пошук іншого автомобіля.

Які ще є плюси від протиугінної маркіровки скла?

Якщо автомобіль все ж викрали, маркуваня допоможе його знайти і ідентифікувати. При поданні заяви про викрадення в поліцію вона вказується в якості особливої прикмети машини. Враховуючи цей факт, за наявність протиугінної маркіровки багато страхових компаній роблять знижки на страховку по КАСКО.

На закінчення про вартість: витрати автовласника на маркіровку скла (8-12 місць), складуть від 35$до 50$. Чи велика ця ціна за зниження ризику викрадення, вирішувати вам.

автор: Роман
источник: automarkirovka.info | комментариев: 0 | просмотров: 0 | 28/03/2017
Читайте также:
Как освежить заслуженный автомобиль: тюнинг салона ГАЗ 24
Замечательная машина ГАЗ 24 обожаем отечественными автолюбителями уже ...
Подбор комплекса автоакустики. Всего лишь громкость?
Новенькая магнитола заняла определенное для нее место в авто, осталось ...
Ксенон в автомобиле
Эта статья посвящена вопросу приобретения и установки ксенонового обор ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Противоугінне маркування скла,зеркал,автомобілів»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/protivouginne-markuvannya-sklazerkalavtomobiliv/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/protivouginne-markuvannya-sklazerkalavtomobiliv/">Противоугінне маркування скла,зеркал,автомобілів</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/protivouginne-markuvannya-sklazerkalavtomobiliv/]Противоугінне маркування скла,зеркал,автомобілів[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ