СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Просування сайту у пошуковій видачі: засоби і методики

комментариев: 0 / добавить комментарий

"Розкручування сайтів" - сьогодні у людей, тим або іншим чином, пов'язаних з Інтернет, цей вираз постійно "на слуху". Цей процес є окремою, складною і специфічною сферою діяльності, що наповнена особливими хитрощами. Звичайно, своїми таємницями навряд чи хто поділитися, а ось загальні методи і засоби роботи цілком можна вивчити детальніше.

Існує безліч методів, засобів і способів розкручування web-сайтів. Зі всієї цієї різноманітності виділяються основні прийоми, які повинні знати і використовувати як новачки, так і професіонали зі стажем.

Перший і найбільш часто використовуваний прийом – реєстрація сайту в пошукових системах. Ефективність цього методу доведена відомим всім і незаперечним фактом: будь-яка людина, що потребує пошуку інформації або певного сайту, в першу чергу скористається пошуковою системою і тим варіантом, який вона запропонує.

Не менш поширеним засобом розкручування є вказівка ключових слів (спеціально підібраних слів, пов'язаних із специфікою сайту) на кожній сторінці web – ресурсу.

Часто, у сфері розкручування і просування сайтів, застосовується обмін посиланнями з іншими інтернет – ресурсами. Такий спосіб особливо корисний, якщо посилання встановлюється на сайті, з схожою або супутньою початковому, тематикою.

Досить актуальним вважається участь в рейтингових системах.

Розкручування сайтів включать і підбір вірного і відповідного загальній місії сайту, доменного імені ("інтуїтивного"). Цей засіб багато майстрів вважають ефективним і правильним.

До потрібних дій, можна віднести і організацію розсилки сайту, проте, цей спосіб застосовується не стільки для розкручування безпосередньо ресурсу, скільки для реклами і реалізації продукту або послуги, що пропонується сайтом.

До не таких ефективних, але, проте, достатньо часто використовуваних засобів, відносять обмін банерами і рекламу на форумах. Хоча, можна відзначити, що останнє, щонайбільше підходить для нових і невідомих сайтів, як старт роботи, а подальше розкручування такого сайту принесе більше користі.

Слід зазначити, що результати ефективного розкручування сайтів залежать в першу чергу від них самих. Тобто, щоб мати високі рейтинги і багато тисяч користувачів web – ресурсу, в першу чергу, потрібно мати оригінальний дизайн і зручну навігацію, а також цікавий і унікальний контент, щоб задовольняти вимоги і пошукових систем, і своїх користувачів.

автор: Оптимізатор-новачок
комментариев: 0 | просмотров: 59 | 15/11/2009
Читайте также:
История контекстной рекламы
С уверенностью можно сказать, что каждый, мало-мальски активный пользо ...
Не допустите, чтобы ваш сайт случайно удалили из каталогов
Рассматриваются внешние факторы, по причине которых сайт может быть уд ...
Можно ли раскрутить сайт с помощью социальных сетей — 3 простых правила
Роль социальных сетей в процессе продвижения web-ресурсов и бизнеса ра ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Просування сайту у пошуковій видачі: засоби і методики»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/prosuvannya-saitu-u-poshukovii-vidachi-zasobi-i-metodiki/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/prosuvannya-saitu-u-poshukovii-vidachi-zasobi-i-metodiki/">Просування сайту у пошуковій видачі: засоби і методики</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/prosuvannya-saitu-u-poshukovii-vidachi-zasobi-i-metodiki/]Просування сайту у пошуковій видачі: засоби і методики[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ