СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Пройтись коридорами Верховної Ради

комментариев: 0 / добавить комментарий

18 вересня активісти молодіжного крила Запорізької обласної громадської організації «Фронт Змін» мали змогу пройтись коридорами Верховної Ради.

Це стало завершальним етапом стажування в Запорізькій міській раді в рамках програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» яке проходили з березня по вересень 2009 року двоє активістів молодіжної організації – Іван Ренгач та Ігор Токмаков.

Під час візиту вони відвідали конференцзалу та сесійну залу Верховної ради, а також детальніше дізналися про історію самої споруди Верховної Ради від робітників, на очах яких відбувалися усі зміни та реконструкції. Завдяки екскурсії, яка тривала протягом часу і була частиною дуже цікавої програми, приготованої організаторами зустрічі, ГО «Молодіжна альтернатива», усі відвідувачі поповнили свої знання більш детальнішими та цікавими подробицями стосовно утворення нової держави у 1991 році.

«Взагалі екскурсія мала дуже велике значення оскільки дала змогу безпосередньо долучитися до процесу законотворення та усвідомити, як ще багато потрібно змінювати його, і яке велике значення це має для країни». – говорить активіст запорізької обласної організації «Фронту Змін», Іван Ренгач.

19 вересня активісти молодіжного крила Запорізької обласної громадської організації «Фронт Змін» привітали мешканців міста з Днем Жовтневого району та 50-річчям Парку культури і відпочинку «Дубовий гай».

Привітати улюблений парк з ювілеєм зібралось понад п’ять тисяч мешканців міста. Також улюблене місце відпочинку привітали активісти «Фронту Змін». Зараз у парку працює 16 атракціонів, а для душі - 3 лебедя і качки в ставках, 16,5 тисяч дерев. Гордість одного з кращих парку - 250-літні дуби, які і дали назву парку.

Разом з тим, активісти молодіжної організації взяли на себе нелегку місію говорити про проблеми підчас свята. За словами мера м. Запоріжжя Євгена Карташова «запорожці тут знайомилися, дружили, закохувалися, цілі покоління городян з колясок виростили в цьому парку своїх дітей і онуків. Сьогодні, у вік мобільних телефонів і Wi-Fi у молодих запорожців нові вимоги - парку потрібні нові ресурси і розваги». Також, більшість з атракціонів, встановлених у парку працюють вже понад 20 років, і зараз можуть нести пряму загрозу життю. Причина цього проста – на це не вистачає бюджетних коштів. Тому молоді люди розповсюджували бойовий листок «Фронту Змін» «Національна валюта», в якому розказано чому так є.

«Людині необхідні легені, щоб жити. Для такого промислово забрудненого гіганта, як Запоріжжя, парк «Дубовий гай» - життєва необхідність. А його систематичним недофінансуванням ставлять під загрозу» - говорить Координатор Запорізької обласної організації «Фронту Змін», Борис Шестопалов.

автор: frontzmin
источник: front-zmin.at.ua | комментариев: 0 | просмотров: 177 | 30/09/2009
Читайте также:
Дом престарелых: обязанности общества перед старшим поколением
В наше время большой популярностью начинают пользоваться дома престаре ...
Общественное движение "ЦИВИЛИЗАЦИЯ"
Описание проекта общественного движения, целью которого является прида ...
Белорусское общество инвалидов на грани духовного растления
Во все времена борьба добра и зла была актуальной и неоднозначной. Есл ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Пройтись коридорами Верховної Ради»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/proitis-koridorami-verhovnoji-radi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/proitis-koridorami-verhovnoji-radi/">Пройтись коридорами Верховної Ради</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/proitis-koridorami-verhovnoji-radi/]Пройтись коридорами Верховної Ради[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ