СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Професійне ведення бухгалтерської справи - гарантія прибуткової роботи вашої фірми!

комментариев: 0 / добавить комментарий

Що потрібно для будь-якого прибуткового і розвиненого бізнесу? Можна перерахувати немало аспектів, таких як співробітники, ідея, керівництво і тому подібне. Але, не слід забувати і про те, що основу кожного прибуткового бізнесу складає точне і оптимальне ведення бухгалтерського обліку. Адже виключно завдяки бухгалтерському супроводу будь-якої дії, начальник постійно має можливість вірно і компетентно оцінювати будь-яку ситуацію, і, отже, планувати зростання організації або своєї справи і свої майбутні дії. Так само гарантом успішного і спокійного розвитку компанії є чіткість і прозорість бухгалтерського обліку для податкової інспекції, що збереже не тільки нерви, але і засоби, тому що всілякі порушення або недоліки можуть вилитися в штрафи.

Втім, не дивлячись на всі ці факти, деякі бізнесмени вважають за краще вести свою бухгалтерію самі або і зовсім забувають про неї, поки не приходить пора податкової звітності. Ясно, ніхто не говорить, що кожній організації стовідсотково потрібний бухгалтер, що працює на постійній основі. Часом це непотрібна і досить витратна персона. Втім, сьогодні з'явився зручніший спосіб – бухгалтерські послуги. До чого втрачати засоби і час на співробітника, чиї послуги в добре працюючій маленькій фірмі потрібні найбільше раз на місяць, а то і менше. Набагато зручнішою альтернативою в даній ситуації послужить бухгалтерське обслуговування. Особливо, коли його здійснює один і той же фахівець або компанія, яка надає такі послуги. Даний спосіб стає все популярніше в колі бізнесменів середньої і малої формації. Тому що, іншими словами, виходить повнофункціональний бухгалтерський супровід підприємства із зменшенням витрат на штат. Вартість експерта, що приходить, навіть при високій оплаті послуг останнього, так чи інакше, буде менше утримання штатної одиниці. Окрім цього, користуючись разовим трудовим контрактом, вам не треба витрачати додаткові гроші на такі соціальні пакети, як лікарняний, відпустка і далі.

Основне у такому разі - вірно підібрати того фахівця з ведення бухгалтерського обліку, який буде прекрасним вкладенням ваших засобів. Спершу можна попрямувати до своїх приятелів або родичів, що займаються своєю справою, можливо, що вони вже працюють з відмінним фахівцем і зможуть його порекомендувати. Іншим місцем найбільшої довіри могли б бути ресурси Інтернету, будь-яка велика організація або приватний консультант з бухгалтерського обслуговування матиме тут інтернет-сайт або постійні оголошення на відповідних майданчиках, що оновлюються. Там же можна розглянути і відгуки про роботу різних співробітників. Вагомою умовою у виборі експерта буде його освіта і стаж роботи, але, не забувайте, що іноді молодий співробітник, що тільки що закінчив університет може бути краще підготовлений, чим бухгалтер, що змінив з десяток місць роботи.

Ну і ключове що варто пам'ятати - якщо ви уклали угоду на бухгалтерські послуги, то нічого не приховуйте від даної людини, як не почали б замовчувати щось від лікаря. Оскільки якщо від лікаря може залежати ваше здоров'я, то від бухгалтера, здоров'я вашої компанії.

автор: Бухгалтер, що розуміється
комментариев: 0 | просмотров: 65 | 25/11/2009
Читайте также:
Подача звітності з використанням електронно цифрового підпису
Подача звітності організаціями, приватними особами підприємцями в держ ...
Бесплатные программы для учета на малых предприятиях
Альтернатива использованию бесплатного программного обеспечения для ав ...
Облік, аналіз і аудит виробничих запасів
В статті розглянуто економічний зміст бухгалтерського обліку, економіч ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Професійне ведення бухгалтерської справи - гарантія прибуткової роботи вашої фірми!»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/profesiine-vedennya-buhgalterskoji-spravi-garantiya-pributkovoji-roboti-vashoji-firmi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/profesiine-vedennya-buhgalterskoji-spravi-garantiya-pributkovoji-roboti-vashoji-firmi/">Професійне ведення бухгалтерської справи - гарантія прибуткової роботи вашої фірми!</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/profesiine-vedennya-buhgalterskoji-spravi-garantiya-pributkovoji-roboti-vashoji-firmi/]Професійне ведення бухгалтерської справи - гарантія прибуткової роботи вашої фірми![/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ