СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Проектування сучасних інженерних систем

комментариев: 0 / добавить комментарий

Питання життєзабезпечення вирішуються системами, званими інженерними, оскільки базуються вони на точно виконаних науково-технічних розрахунках і конструкторському плануванні. Причому всі розробки ведуться технікою і конструкторами високої кваліфікації. Найбільш високий рівень вимог до підготовки розробників пред'являють якісні інженерні мережі. Це обумовлено не тільки значним рівнем технологій і устаткування, що використовуються, але і загальною тенденцією інженерних систем до автономії. Нинішні магістральні комунікації виявилися мало придатними до використання, інертними і неекономічними. А їхня громіздкість привела до критичної нестабільності систем. У разі поломки або аварії, на межі «печерного століття» виявляються цілі райони і навіть міста з багатомільйонним населенням. Крім того, відсутність магістралей надзвичайно ускладнює використання живописних, екологічно чистих районів, здатних зробити життя наших жителів насправді комфортним.

По суті, автономія інженерних систем багато в чому вже вирішена. Але проектування інженерних систем як і раніше відносять до самих проблемних питань. Жителі наший країни вже достатньо натерпілися від наслідків недалекоглядного підходу до цього питання в радянський період. Передані нам з тих часів вентиляційні системи (як і системи електропостачання, водопостачання, опалювання) давно вже не можуть впоратися з сьогоднішнім навантаженням. Причому ситуація з кожним днем стає все гіршою із-за вимог населення, що стабільно ростуть, до рівня свого життя, а існуючі інженерні комунікації вже давно працюють на межі своєї потужності. В зв'язку з цим важлива сьогодні не тільки автономія систем, що розробляються. До питання потрібно підходити з урахуванням не завтрашніх потреб, а перспектив майбутнього. Причому довговічність інженерних систем має кардинальне значення. Адже навіть наймінімальніші витрати на їх облаштування виявляються вельми відчутними для будь-якої сім'ї, а такі витрати розумно робити один раз на тривалий період часу. І при цьому всьому, потрібно передбачити можливість модернізації інженерних систем, адже наука і техніка не стоять на місці.

автор: Головний інженер-проектувальник
источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 77 | 29/11/2009
Читайте также:
Электрический теплый пол
Электрический теплый пол встраивают как кабельную систему отопления, п ...
Твердотопливные и газовые котлы: различия и особенности
Отопительное оборудование играет очень важную роль в жизни современног ...
Отопление зимних садов и теплиц с помощью встраиваемых в пол конвекторов
Отопление, охлаждение, равномерное распределение воздуха, поддержка бл ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Проектування сучасних інженерних систем»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/proektuvannya-suchasnih-inzhenernih-sistem/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/proektuvannya-suchasnih-inzhenernih-sistem/">Проектування сучасних інженерних систем</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/proektuvannya-suchasnih-inzhenernih-sistem/]Проектування сучасних інженерних систем[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ