СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Про що можуть розповісти родимки на тілі

комментариев: 0 / добавить комментарий

Багато людей вважають, що родимки на тілі можуть розповісти про особистість і її майбутнє. Особливо це стосується родимок на тілі новонароджених. Що означають родимки?

Матусі знають, що більшість пігментних плям на тілі малюків проступають після року їх життя. І тому ті, з якими дитина з’являється на світ, дуже рідкі і пам’ятні для батьків.

І чим більша родимка, тим вірніше її значення в майбутньому дитини. Вважається, що овальні або з гострим кінцем родимі плями – не до добра. Проте головне значення має їх розташування.

Родимки, які розташовані на лобі справа означають інтелект, який приведе до слави, а якщо зліва, то екстравагантність і слабовілля. Якщо розташовані зі скроневої сторони біля ока, то людина має врівноважений характер, скромність і ощадливість. Біля правої брови – щасливий і, скоріше за все, ранній шлюб, біля лівої – невдалий шлюб.

Родимки на правій щоці – щастя в особистому житті, на лівій – труднощі, боротьба за щастя. Якщо родимки на вухах, то нерозсудливість. На підборідді – успіх в справах, добробут. Власники родимок на губах мають щасливий і чуттєвий характер. Якщо на носі, то людину чекає велике майбутнє і багато подорожей.

Проте, вірити в це, чи ні – це особиста справа кожного.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 98 | 27/12/2015
Читайте также:
Эзотерическая сторона Петропавловской крепости
Санкт-Петербург производит впечатление и вправду очень мистического го ...
Магия денег
Деньги - хоть и не самое главное в нашей жизни, но и без них жизнь мал ...
Исконе бе средотокие
У всего есть начало. У всего есть предыстория. Одно вытекает из другог ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Про що можуть розповісти родимки на тілі»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/pro-scho-mozhut-rozpovisty-rodymky-na-tili/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/pro-scho-mozhut-rozpovisty-rodymky-na-tili/">Про що можуть розповісти родимки на тілі</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/pro-scho-mozhut-rozpovisty-rodymky-na-tili/]Про що можуть розповісти родимки на тілі[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ