СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Придбати дитяче автокрісло - означає вберегти найдорожчого пасажира

комментариев: 0 / добавить комментарий

Сьогодні дитяче автокрісло – не тільки зручність і дань сучасності, але і безпека дитини при подорожі в автомобілі. У дитячому автокріслі не тільки дитині буде комфортно і безпечно, але і батькам малюка набагато спокійніше подорожувати. Дитина може насолоджуватися поїздкою, а батьки будуть упевнені, що з улюбленим чадом все буде в порядку.

До того, як купити дитяче автокрісло, слід ознайомитися з необхідною інформацією про цю конструкцію. Зрозуміти, які типи крісел бувають, в чому переваги конкретних моделей і відмінні риси різних видів. Також до покупки дитячого автокрісла потрібно ознайомитися з основними їх виробниками, дізнатися про нові розробки і конструкції. Всі ситуації на дорозі передбачати неможливо, але дитяче автокрісло забезпечує необхідний і обов'язковий рівень безпеки для малюка.

Згідно статистичним дослідженням в багатьох країнах, дитячі автокрісла знижують ризик важких травм у дітей в 3-5 разів. У багатьох країнах введено обов'язкову вимогу про перевезення дітей в автокріслах, починаючи з дня їх виписки з пологового будинку. Якщо у батьків є машина, їх перший обов'язок - придбати для дитини відповідне автокрісло. Це найважливіші заходи захисту, такі актуальні при сьогоднішньому скупченні автомобілів і високому відсотку ДТП. Економити на придбанні автокрісла - означає економити на житті і здоров'ї дитини. Стандартні ремені безпеки надійно не оберігатимуть маленького пасажира, оскільки розраховані на дорослих.

При покупці дитячого автокрісла у вас може виникнути питання щодо типу його кріплення. Фахівці сьогодні рекомендують покупку системи Ізофікс (Isofix). Це кріплення європейського стандарту для дитячих автокрісел. На відміну від інших систем, у цієї системи крісло кріпиться не стандартним автомобільним ременем, а фіксується на «якорях», які є частиною автомобіля.

Для дитячого автокрісла важливий не його дизайн, а його функціональність, його технічні властивості, а також матеріали, з яких воно зроблене. Всі батьки, хто вже застосовував автокрісло в машині, одностайно скажуть, що це - предмет першої необхідності для дитини в дорозі.

Дитяче автокрісло кріпиться стійко і рівно на задньому сидінні машини. Крісло повинне мати відповідність вікові і зросту малюка. Установка повинна проводитися в суворій відповідності з інструкцією від виробника автокрісла. Після установки крісло не повинне зрушуватися більше, ніж на 3-5 см в будь-яку сторону. Важливо, щоб автокрісло мало відповідність Європейському Стандарту Безпеки ЕСЕ R44/03 Universal. Про це скаже буква Е в крузі. Це означає проходження виробом повного циклу випробувань на міцність і безпеку.

Також важливо, щоб дитина сама не могла використовувати регулююче устаткування автокрісла. Окрім цього, важливо, щоб крісло відповідало конструкції вашого автомобіля. Автокрісло в машині обов'язково повинне бути надійно укріплене. Дитяче автокрісло - це ще і практична річ, його можна використовувати як сидіння для дитини в гостях, в кафе або на природі. Автокрісло, крім безпеки, може дати малюкові його особисте комфортне місце.

автор: Фахівець з крісел
комментариев: 0 | просмотров: 82 | 16/11/2009
Читайте также:
Как выбрать музыкальный инструмент для дома, чтобы не мешать соседям
В данной статье мы расскажем вам, как выбрать инструмент, подходящий д ...
Вейпы вредны — вымысел или правда
Со школьной скамьи каждый знает, что капля никотина убивает лошадь, в ...
Популярные украинские производители текстиля для дома
Основные преимущества при выборе текстиля отечественного производства. ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Придбати дитяче автокрісло - означає вберегти найдорожчого пасажира»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/pridbati-dityache-avtokrislo-oznachaje-vberegti-naidorozhchogo-pasazhira/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/pridbati-dityache-avtokrislo-oznachaje-vberegti-naidorozhchogo-pasazhira/">Придбати дитяче автокрісло - означає вберегти найдорожчого пасажира</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/pridbati-dityache-avtokrislo-oznachaje-vberegti-naidorozhchogo-pasazhira/]Придбати дитяче автокрісло - означає вберегти найдорожчого пасажира[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ