СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Придбати дитяче автокрісло - означає вберегти найдорожчого пасажира

комментариев: 0 / добавить комментарий

Сьогодні дитяче автокрісло – не тільки зручність і дань сучасності, але і безпека дитини при подорожі в автомобілі. У дитячому автокріслі не тільки дитині буде комфортно і безпечно, але і батькам малюка набагато спокійніше подорожувати. Дитина може насолоджуватися поїздкою, а батьки будуть упевнені, що з улюбленим чадом все буде в порядку.

До того, як купити дитяче автокрісло, слід ознайомитися з необхідною інформацією про цю конструкцію. Зрозуміти, які типи крісел бувають, в чому переваги конкретних моделей і відмінні риси різних видів. Також до покупки дитячого автокрісла потрібно ознайомитися з основними їх виробниками, дізнатися про нові розробки і конструкції. Всі ситуації на дорозі передбачати неможливо, але дитяче автокрісло забезпечує необхідний і обов'язковий рівень безпеки для малюка.

Згідно статистичним дослідженням в багатьох країнах, дитячі автокрісла знижують ризик важких травм у дітей в 3-5 разів. У багатьох країнах введено обов'язкову вимогу про перевезення дітей в автокріслах, починаючи з дня їх виписки з пологового будинку. Якщо у батьків є машина, їх перший обов'язок - придбати для дитини відповідне автокрісло. Це найважливіші заходи захисту, такі актуальні при сьогоднішньому скупченні автомобілів і високому відсотку ДТП. Економити на придбанні автокрісла - означає економити на житті і здоров'ї дитини. Стандартні ремені безпеки надійно не оберігатимуть маленького пасажира, оскільки розраховані на дорослих.

При покупці дитячого автокрісла у вас може виникнути питання щодо типу його кріплення. Фахівці сьогодні рекомендують покупку системи Ізофікс (Isofix). Це кріплення європейського стандарту для дитячих автокрісел. На відміну від інших систем, у цієї системи крісло кріпиться не стандартним автомобільним ременем, а фіксується на «якорях», які є частиною автомобіля.

Для дитячого автокрісла важливий не його дизайн, а його функціональність, його технічні властивості, а також матеріали, з яких воно зроблене. Всі батьки, хто вже застосовував автокрісло в машині, одностайно скажуть, що це - предмет першої необхідності для дитини в дорозі.

Дитяче автокрісло кріпиться стійко і рівно на задньому сидінні машини. Крісло повинне мати відповідність вікові і зросту малюка. Установка повинна проводитися в суворій відповідності з інструкцією від виробника автокрісла. Після установки крісло не повинне зрушуватися більше, ніж на 3-5 см в будь-яку сторону. Важливо, щоб автокрісло мало відповідність Європейському Стандарту Безпеки ЕСЕ R44/03 Universal. Про це скаже буква Е в крузі. Це означає проходження виробом повного циклу випробувань на міцність і безпеку.

Також важливо, щоб дитина сама не могла використовувати регулююче устаткування автокрісла. Окрім цього, важливо, щоб крісло відповідало конструкції вашого автомобіля. Автокрісло в машині обов'язково повинне бути надійно укріплене. Дитяче автокрісло - це ще і практична річ, його можна використовувати як сидіння для дитини в гостях, в кафе або на природі. Автокрісло, крім безпеки, може дати малюкові його особисте комфортне місце.

автор: Фахівець з крісел
комментариев: 0 | просмотров: 64 | 16/11/2009
Читайте также:
Уникальные адресные таблички
Мы все хотим жить в прекрасных домах, с красивыми фасадами, украшенным ...
Какие закуски лучше всего предложить под виски?
Какие закуски лучше всего предложить под виски? Рекомендации от сомель ...
Применение доломитов
Доломитовые залежи руды встречаются практически повсеместно на террито ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Придбати дитяче автокрісло - означає вберегти найдорожчого пасажира»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/pridbati-dityache-avtokrislo-oznachaje-vberegti-naidorozhchogo-pasazhira/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/pridbati-dityache-avtokrislo-oznachaje-vberegti-naidorozhchogo-pasazhira/">Придбати дитяче автокрісло - означає вберегти найдорожчого пасажира</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/pridbati-dityache-avtokrislo-oznachaje-vberegti-naidorozhchogo-pasazhira/]Придбати дитяче автокрісло - означає вберегти найдорожчого пасажира[/url]


Інтернет реклама УБМ
Наши партнеры
Покер онлайн
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ