СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Причина остеопорозу – худорлявість

комментариев: 1 / добавить комментарий

Французькі дослідники з'ясували, що зайва худорлявість є не тільки причиною безпліддя, але також і остеопорозу. Виявляється, жінки з індексом маси тіла менше шістнадцяти з половиною схильні до ризику отримати остеопороз вже в молодості.

Фізіологи детально вивчили щільність кісткової маси у жінок трьох груп: з нормальними показниками індексу маси тіла (маса тіла ділиться на зріст в квадраті), зниженими показниками і тих, що страждають на анорексію. Вчені визначили, що приблизно у сорока п'яти відсотків надмірно тендітних представниць слабкої статі щільність кісток така ж мала, як при анорексії, що значно підвищує ризик різних переломів навіть на рівному місці вже у віці від двадцяти п'яти років. Раніше передбачалося, що до цієї недуги більш схильні жінки, які увійшли в період менопаузи.

Дані цього дослідження французькі фізіологи ставлять вагомим аргументом проти будь-яких жорстких дієт. Любителькам важких дієт, що виснажують, нарешті, пора задуматися і поклопотатися про своє дорогоцінне здоров'я! Адже якщо не ми, то хто?

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 1 | просмотров: 52 | 05/01/2010
Читайте также:
Гиперкенез и его проявления
Статья поможет вам узнать чем вызван гиперкенез и понять его внешние п ...
Рак кістки — симптоми, ознаки та лікування
Діагноз про рак кістки, хордома, хондросаркома — це те, що не хочеться ...
В центрі уваги: рак підшлункової залози і його лікування
Рак підшлункової залози вбиває більше людей, ніж будь-який інший вид р ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
1
Регина М | 10/12/2013
Остеопороз - страшная штука и стоит действительно задуматься о том, чтобы такой болезни никогда не возникало. У меня просто сестра двоюродная им страдает. Хочу сказать, ужас ужасный. Она буквально превратилась в старуху: сгорбленная, еле ходит и постоянно жалуется на сильные боли. хотя недавно она проходила денситометрическое исследование плотности костей, дело плохо, ей назначили принимать бонвиву. Вроде как через пару лет плотность кости может полностью восстановиться. Посмотрим. Сейчас она уже 2 таблетки выпила (там по 1 таблетке раз в месяц) и говорит, что уже намного легче ей и боли не такие сильные.
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Причина остеопорозу – худорлявість»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/prichina-osteoporozu-hudorlyavist/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/prichina-osteoporozu-hudorlyavist/">Причина остеопорозу – худорлявість</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/prichina-osteoporozu-hudorlyavist/]Причина остеопорозу – худорлявість[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ