СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Правова освіта населення – актуальна проблема сьогодення

комментариев: 0 / добавить комментарий

Юридична некомпетентність, незнання законів пересічними громадянами – нагальна суспільно-правова проблема в Україні. Юридичний інформаційний голод у просторі, перенасиченому інформацією, – відчуття відоме всім українцям.

На тлі розширення в державі ринку інформаційних послуг, технологій інформаційне забезпечення потреб суспільства в розумінні й застосуванні юридичних прав залишається на низькому рівні. Переважна більшість громадян України з тих чи інших причин не має доступу до комп’ютерних інформаційних мереж і отримує інформацію у традиційному вигляді – через друковані видання, радіо, телебачення. Але й в мережі інтернету не такі вже й зрозумілі, а тим більше доступні, роз’яснення і послуги юристів у вирішенні проблем у межах сучасної правової системи. Тому я був приємно вражений і, з бажанням швидко знайти відповіді і допомогу кваліфікованого юриста, звернувся із запитом на сайт Зона Закону.

Формування й розвиток даного інформаційно-консультаційного сайта, при допомозі якого в Україні надаються юридичні послуги, дає можливість не тільки забезпечити реалізацію конституційних прав громадян на юридичне інформування, а й створити сталий інформаційний потенціал, необхідний для підвищення правової свідомості громадян, надання їм вільного доступу до правових і нормативних документів, які визначають їх права, обов’язки та можливості. Звернень щодо консультацій чи надань юридичних послуг із цивільного права, зокрема сімейних правовідносин, цікавлять велику кількість людей. І це природно. Адже Україна як суверенна держава існує неповних два десятиліття.

Суспільство, у котрому відбувається перехід на приватне ведення господарств, житлові правовідносини становлять велику частку правових відносин взагалі. В умовах світової економічної кризи, яка створила в трудових правовідносинах масу конфліктів та непорозумінь, назріла невідкладна й кваліфікована допомога юристів.

Постійно збільшується кількість судових позовів, оперативність вирішення яких залежить від наявності зразків документів необхідних для звернення в суди (потрібно терміново знаходити практично шаблони всіх документів). Безумовно, важко визначити найбільш актуальні питання сучасного законодавства. Різноманітність спорів та колізій, з котрими працюють теперішні спеціалісти в галузі права, потребують високої кваліфікації й постійного контролю за змінами в законах нашої держави, а отже, й розширення інформаційно-правового простору.

Висловлюю вдячність юристам, які надають послуги в мережі Інтернету, особливо автору. Особисто мені ця сторінка не тільки допомогла отримати вичерпну інформацію, а й сприяла оперативному вирішенню особистої проблеми. Раджу скористатися послугами сайта Зона Закону.

автор: Євген Кіріченко
комментариев: 0 | просмотров: 176 | 23/06/2009
Читайте также:
Юридическая компания VB Experts
Юридическая компания VB Experts – это команда профессионалов, которые ...
Как ликвидировать предприятие
Ни один бизнес сегодня не обходится без, так называемых, регистрационн ...
Аспекты регистрации бизнеса в Украине
В Украинском законодательстве, а также в процессе регистрации бизнеса ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Правова освіта населення – актуальна проблема сьогодення»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/pravova-osvita-naselennya-aktualna-problema-sogodennya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/pravova-osvita-naselennya-aktualna-problema-sogodennya/">Правова освіта населення – актуальна проблема сьогодення</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/pravova-osvita-naselennya-aktualna-problema-sogodennya/]Правова освіта населення – актуальна проблема сьогодення[/url]


Інтернет реклама УБМ
Наши партнеры
Покер онлайн
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ