СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Послуги адвоката при зміні умов договору кредиту

комментариев: 0 / добавить комментарий

Цілком повсякденною дією на сучасному банківському ринку стала процедура зміни утримувача кредитного портфеля. Припустимо, що у клієнта банку виникає ситуація, коли йому необхідно об'єднати кілька своїх дрібних кредитів в один більший для зменшення процентної ставки. У такій ситуації деякі банки йдуть на це досить неохоче, хоча законодавство і не забороняє цього робити.

Клієнт самостійно знаходить новий банк, який готовий погасити його кредит перед попередньою фінансовою установою. Але старий банк всіляко перешкоджає цьому, щоб не втратити людину, яка приносить їм дохід.

У цьому випадку слід звернутися до послуг адвоката для вирішення спору в судовій інстанції. Досить часто навіть сам факт такого звернення вже стає приводом для того, щоб старий банк пішов на поступки. Якщо ж справа доходить до суду, то в більшості випадків клієнти його виграють. При цьому послуги адвоката можуть бути компенсовані за рахунок отримання від банку моральної компенсації за нанесену клієнтам шкоду.

Грамотний юрист проведе весь процес досить швидко, і вже через кілька днів можна буде провести процедуру зміни умов кредиту на новому місці і на більш прийнятних умовах для позичальника – фізичної особи або фірми.

автор: Влад
источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 83 | 19/12/2015
Читайте также:
Антогонистические войны бизнеса - решение!
Корпоративные войны и конфликты в недавнем времени стали все более акт ...
Закон один для всіх
Справа Сергія Стрільця є жорстоким екзаменом для України. Від того, на ...
Услуги адвоката при изменении условий договора кредита
Вполне повседневным действием на современном банковском рынке является ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Послуги адвоката при зміні умов договору кредиту»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/poslugi-advokata-pri-zmini-umov-dogovoru-kreditu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/poslugi-advokata-pri-zmini-umov-dogovoru-kreditu/">Послуги адвоката при зміні умов договору кредиту</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/poslugi-advokata-pri-zmini-umov-dogovoru-kreditu/]Послуги адвоката при зміні умов договору кредиту[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ