СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Пошукова система Bing від Microsoft продовжує зростати

комментариев: 0 / добавить комментарий

Вже другий місяць поспіль - і це другий місяць після релізу – Bing, нова пошукова система компанії Microsoft, збільшує свій вплив і частку на ринку в Сполучених Штатах. Згідно даним дослідницької фірми comScore, на Bing в липні доводилося 8,9 відсотка пошукових запитів в США в порівнянні з 8,4 відсотки в червні і 8 відсотками в травні. У липні прибуток і частка на ринку Google і Yahoo продовжував скорочуватися, склавши 64,7 відсотка і 19,3 відсотки.

Для Microsoft ці результати, безумовно, обнадіюють і вселяють оптимізм. Проте ще не ясно, чи продовжуватиметься і в майбутньому первинний зліт для Бінга, який підкріплюється масованою рекламною кампанією.

«Хоча Bing «відкусив» невелику частку від ринкового пирога у Google і Yahoo, ми не схильні екстраполювати цей процес на довгострокову перспективу і чекати миттєвих прибутків», пише в записці для інвесторів Бенджамин Шахтер (Benjamin Schachter), аналітик компанії Вroadpoint AmTech. Пан Б. Шахтер відзначив, що, не дивлячись на незначне зниження своєї ринкової частки в липні, Google все ще утримує друге місце по величині щомісячних запитів.

У своїй записці для інвесторів Кріста Карлес (Christa Quarles), аналітик з компанії Thomas Weisel Partners, як і місяцем раніше попереджає, що «не дивлячись на те, що дані свідчать про вельми скромні короткострокові відмови, ми уважно спостерігатимемо за тим, а не чи є це стійкою тенденцією».

Для Microsoft, яка готова узяти на себе пошук за допомогою Yahoo, втрата частки Yahoo навряд чи можна назвати хорошою новиною. ComScore повідомляє сьогодні і об'єднані результати для Yahoo і Bing: вони вельми скромні і рівні 28,2 відсотки, в порівнянні з 28 відсотками в червні.

Результати дослідження comScore були надані в розпорядження аналітиків і інших клієнтів фірми. Вони, як очікується, будуть поширені у вівторок публічно.

Деякі портали новин пишуть скандальні новини, щоб привернути увагу до будь-якої персони, а інформація в таких повідомленнях може виявитися помилковою або частково правдивою. Отже читайте новини, але не варто вірити всьому підряд.

автор: Білл Гейтс власною персоною
комментариев: 0 | просмотров: 107 | 19/11/2009
Читайте также:
Чем полезен интернет для человека
Уже достаточно долгое время ведется дискуссия, чем полезен для нас инт ...
Ayata - найдется все. Поиск книг в Интернет-магазинах и как купить книгу не переплачивая
В современном мире на ресурсах сети Интернет имеется огромное количест ...
Казнет
В статье описывается мое мнение при выборе автомобиля. Обзор казанета ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Пошукова система Bing від Microsoft продовжує зростати»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/poshukova-sistema-bing-vid-microsoft-prodovzhuje-zrostati/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/poshukova-sistema-bing-vid-microsoft-prodovzhuje-zrostati/">Пошукова система Bing від Microsoft продовжує зростати</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/poshukova-sistema-bing-vid-microsoft-prodovzhuje-zrostati/]Пошукова система Bing від Microsoft продовжує зростати[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ