СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Податковий аудит

комментариев: 0 / добавить комментарий

Аудиторські послуги з оподаткування зараз стали практично найпоширенішими серед тих, що замовляються кредитними фірмами. Не дивно, адже при обчисленні і сплаті податків інтереси і цілі підприємства і держави абсолютно протилежні. Якщо органи державної влади готові узяти більше, то організації і підприємства готові платити, але без спричинення збитку своєму бізнесу. Але держава дуже пильно стежить за виконанням законодавства і іноді дуже суворо карає порушників, які не слідують статтям податкового законодавства. В цьому випадку саме податковий аудит головний помічник, що допомагає уникнути "вивертанню кишень", при цьому використовуючи тільки законні методи.

Податковий аудит являє собою ретельну ревізію податкових звітів підприємства, що перевіряється, щоб максимально мінімізувати податкові ризики. Перевірка проводиться з метою виявити неточності при складанні фінансової звітності або бухгалтерської документації або невідповідності нормам законодавства. По суті, податковий аудит є генеральною репетицією податкової перевірки, яка дозволяє виявити і ліквідувати можливі ризики.

Практично кожна аудиторська фірма має власні способи і методи проведення податкового аудиту. Створити єдину універсальну методику податкового аудиту неможливо з ряду причин.

В процесі податкового аудиту аудиторська компанія прагне вирішити питання планування і оптимізації оподаткування на користь клієнта. При цьому досвідченими аудиторами проводиться ретельний контроль точного і обґрунтованого обчислення і виплати зборів і податків, віддзеркалення в обліку різних операцій, використання податкових пільг, а також проводиться перевірка складання податкових декларацій відповідно до найостанніших доповнень і змін в чинному законодавстві України. Комплекс заходів, що проводяться, мінімалізує податкові ризики (деякі з яких можуть бути виражені у вигляді штрафом або пені).

В результаті аудиторська фірма дозволяє запобігти притяганню до будь-якої існуючої відповідальності керівника організації або підприємства.

автор: Аудитор-оптимізатор
комментариев: 0 | просмотров: 141 | 19/11/2009
Читайте также:
Подача звітності з використанням електронно цифрового підпису
Подача звітності організаціями, приватними особами підприємцями в держ ...
Бесплатные программы для учета на малых предприятиях
Альтернатива использованию бесплатного программного обеспечения для ав ...
Облік, аналіз і аудит виробничих запасів
В статті розглянуто економічний зміст бухгалтерського обліку, економіч ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Податковий аудит»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/podatkovii-audit/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/podatkovii-audit/">Податковий аудит</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/podatkovii-audit/]Податковий аудит[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ