СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Підлеглий Черновецького нищить дерева

комментариев: 0 / добавить комментарий

На центральній вулиці селища Биківня, за адресою Радистів, 34, відбувається вирубка дерев. Про це повідомили депутати фракції БЮТ Деснянської райради.

На двох ділянках загальною площею близько 0.4 га роботи по зрізуванню дерев та викорчовуванню пнів почалися ввечері 14 квітня. На вимогу мешканців селища до об’єкту прибули представники правоохоронних органів Деснянського району, які заборонили вирубку дерев через відсутній ордер на видалення зелених насаджень. Натомість, найняті працівники пред’явили копію акта на право власності ділянками, виданого на ім’я Олександра Царенка, директора КП «Зеленбуд» у Деснянському районі Києва.

У БЮТ зазначають, що Царенко, відповідно до займаної посади, як ніхто інший має орієнтуватися у правилах вирубки дерев, підготовки або перевірки матеріалів для оформлення дозволів на видалення (вирубку) зелених насаджень, в тому числі на оформлення ордерів на проведення санітарних вирубок.

«Зелень на його ділянках – не сухостій, дерева не пошкоджені хворобами та шкідниками, тож вочевидь, що підлеглий Черновецького вчиняє злочин, а сам мер закриває на це очі» – йдеться у повідомленні.

Сьогодні вирубка дерев у Биківні відновилася. Наразі, робочі терміново намагаються вивезти з ділянок спиляні стовбури та пні. Їм намагаються завадити люди, що зібралися поруч.

БЮТ просить звернути увагу на інцендент Київську природоохоронну прокуратуру та розібратися у «законності» дій столичного чиновника: «Хижацьке, «втиху» видаленням зелених насаджень практично стало нормою в часи правління мера усіх киян. Отримавши у союзники самого президента, люди Черновецького ще більше ігнорують моральні принципи та українське законодавство. Просимо органи прокуратури провести перевірку та вжити заходів».

автор: БЮТ
комментариев: 0 | просмотров: 92 | 20/04/2010
Читайте также:
Сжечь телевизор
Я вот о чем думаю: отчего нас отвлекают, демонстрируя разного толка пр ...
Будущее за интегративной медициной
В Москве прошёл Международный форум «Интегративная медицина 2010». Фор ...
Предложения Всеукраинского союза ученых-экономистов по концептуальным позициям проекта Налогового кодекса
Предложения Всеукраинского союза ученых-экономистов по концептуальным ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Підлеглий Черновецького нищить дерева»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/pidleglii-ernovetskogo-nischit-dereva/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/pidleglii-ernovetskogo-nischit-dereva/">Підлеглий Черновецького нищить дерева</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/pidleglii-ernovetskogo-nischit-dereva/]Підлеглий Черновецького нищить дерева[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ