СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Оздоровлення дітей в санаторіях Чехії

комментариев: 0 / добавить комментарий

Без сумніву, всі ми хочемо мати здорових нащадків. І звичайно ж, якщо у нашої дитини хронічна хвороба - це предмет постійного неспокою і заклопотаності з боку батьків і медиків. В наші дні лікарі відзначають, що здоров'я підростаючого покоління рік від року постійно погіршується. Приводяться різні причини цього явища: це і недостатня фізична активність, нездорове харчування, забруднене навколишнє середовище і серйозне зменшення кількості тих дітей, що оздоровлюються в літній період. Статистика невблаганна: не менше половини тінейджерів страждають захворюваннями шлунку, більш ніж 40% дітей страждають захворюваннями опорно-рухового апарату, а у близько 80% школярів явні порушення постави. Кожна третя дитина схильна до захворювань органів дихальної системи і різних видів алергії, кожна сьома дитина – до недугів сердечно-судинної або нервової систем. Якщо додамо до цього вельми поширену в наші дні проблему зайвої ваги, то отримаємо, що повністю здоровими є лише 5% школярів.

Але, не дивлячись на безрадісну статистику, зберегти і укріпити здоров'я дитини можна і потрібно. Санаторне лікування і оздоровлення організму дитини - один з ключових чинників в даному питанні. Єднання з природою, персональні програми оздоровчих заходів, які проходять під керівництвом досвідчених фахівців, збалансоване харчування, фізичні вправи - все це дає заряд бадьорості і здоров'я підліткам на рік і більш наперед.

Багато курортів Чехії мають багаторічні традиції дитячих оздоровчих програм. Це всілякі програми, розраховані як на тривале перебування дитячих пацієнтів, наприклад з одним з батьків, так і короткострокові. Наприклад, місто-курорт Лугачовіце в Моравії один з тих, що ведуть лікування дітей з астмою, хронічними хворобами верхніх дихальних шляхів, алергічними реакціями, бронхітами, а також порушеннями обміну речовин. Чисте повітря, цілющий клімат, інгаляції Вінсентки, унікальні мінеральні води, дихальна гімнастика, турбота персоналу - головні складові успіху при лікуванні хворих дітей у віці від 3 до 15 років.

Комплексне санаторно-курортне лікування дітей із захворюваннями травного апарату і захворюваннями метаболізму традиційно пропонують санаторії в Карлових Варах.

Дитячий санаторій Весна в Янських Лазнях спеціалізується на дитячих хворобах опорно-рухового апарату, наприклад природжені ортопедичні порушення, посттравматичні і післяопераційні стани, сколіоз, а також післяопікового стану.

Чеські санаторії, грунтуючись на досвід фахівців, пропонують багатий вибір дитячих профілактичних і лікувальних програм. При цьому, всі курорти Чехії можуть по праву пишатися високою якістю послуг і незмінно задоволеними гостями.

Публікація: http://stateyki.org.ua

комментариев: 0 | просмотров: 136 | 18/12/2009
Читайте также:
Спасите годовалую девочку Риту! Твоя поддержка поможет ей жить!
Если вы можете помочь чем угодно маленькому ребенку, сделайте это! Спа ...
Ароматерапия для детей
Еще не так давно понятие «ароматерапия» было совершенно неизвестно. Мы ...
Как бороться с аденоидами?
Воспаление носоглоточной миндалины, или аденоидит, довольно часто быва ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Оздоровлення дітей в санаторіях Чехії»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ozdorovlennya-ditei-v-sanatoriyah-ehiji/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ozdorovlennya-ditei-v-sanatoriyah-ehiji/">Оздоровлення дітей в санаторіях Чехії</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ozdorovlennya-ditei-v-sanatoriyah-ehiji/]Оздоровлення дітей в санаторіях Чехії[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ