СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Отримання другої думки щодо лікування раку і метастазів в легенях

комментариев: 0 / добавить комментарий

Отримання другої думки перед прийняттям остаточного рішення щодо методу лікування раку або метастазів у легенях завжди є хорошою ідеєю. Це може служити двом цілям:

  • якщо друга думка така ж, як і перша, це підтверджує, що ваш перший лікар перебуває на правильному шляху;
  • якщо вона відрізняється від першої, це може відкрити вибір, який ви не могли би навіть розглядати.

У будь-якому випадку, важливо, щоби ви відчували себе комфортно і впевнено у разі отримання другої думки щодо лікування раку легенів. Деякі люди бояться, що їхній лікар буде ображений, якщо вони попросять для себе другої думки. Лікар повинен розуміти, що другі думки є цінними, щоби переконатися, що ви вивчили всі варіанти лікування раку легенів. На щастя, деякі насправді припускають, що ви маєте право отримати іншу думку, і не проти цього. Якщо ваш лікар відчуває «загрозу» від ваших дій і намірів або ображається, коли ви починаєте розмову про другу лікарську думцу, це може або повинно змусити вас переглянути ваші відносини.

Коли особливо важливо отримати другу думку щодо лікування пухлини легень?

Якщо вам не дали ніякої надії. Може виявитися так, що ваш рак є настільки запущеним, наприклад, поширив метастази, що є вагомі медичні причини, чому його не можна лікувати. Але часто лікар не скаже, що нічого не може бути зроблено, не даючи людині вибір, щоби спробувати.

Якщо вам діагностували недрібноклітинний рак легенів, то може так виявитися, що операція не буде можливою, як варіант лікування. Є багато ситуацій, у яких хірургічне втручання у вигляді відкритої операції не є можливим. Більшість випадків IV стадії раку або більш ранні стадії, коли пухлини перебувають у важкодоступному місці, множинні метастази, а також інші медичні умови роблять операцію неможливою. Проте, розмова з хірургом, який спеціалізується на раку легенів, важлива тим, що може дати вам впевненість, що це так.

Якщо у вас є сумніви щодо вашої лікувальної команди, ви маєте право на допомогу й повинні мати достатньо інформації про варіанти лікування, щоби мати можливість приймати правильні рішення.

Не всі другі думки полегшують процес прийняття рішень. Ваш другий онколог може запропонувати вибір, який повністю відрізняється від першого. Деякі люди навіть отримують третю й четверту думки від лікарів, які високо цінуються у своїй області, і з кожним лікарем пропонувалося щось інше. Те, що два лікарі відрізняються в їхніх підходах і методах лікування раку легенів, не завжди означає, що один зі способів краще, ніж інший. Зрештою ви можете досягти того моменту, коли ви просто повинні піти з тим, хто має для вас більше сенсу й більш переконливий.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 70 | 16/10/2016
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Отримання другої думки щодо лікування раку і метастазів в легенях»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/otrymannja-drugoji-dumky-schodo-likuvannja-raku-i-metastaziv-v-legenjah/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/otrymannja-drugoji-dumky-schodo-likuvannja-raku-i-metastaziv-v-legenjah/">Отримання другої думки щодо лікування раку і метастазів в легенях</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/otrymannja-drugoji-dumky-schodo-likuvannja-raku-i-metastaziv-v-legenjah/]Отримання другої думки щодо лікування раку і метастазів в легенях[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ