СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ортопедичні устілки для профілактики і лікування плоскостопості

комментариев: 0 / добавить комментарий

За медичною статистикою кожному другому підліткові до дванадцяти років ставлять діагноз плоскостопість. Плоскостопість можна виправити, поки не закінчилося активне зростання стопи. Для цього виготовляються ортопедичні устілки, що коригують і чинять направлений тиск на скелет стопи, що росте. Ортопедичні устілки необхідно вкладати у взуття, що має жорсткий задник і фіксацію на підйомі стопи.

Плоскостопість неминуче відбивається на стані опорно-рухового апарату в цілому. При плоскостопості страждає, перш за все, амортизаційна функція стопи і це призводить до збільшення навантаження на всі суглоби, що розміщені вище нижніх кінцівок і хребет.

Ортопедичні устілки мають певний рельєф, за рахунок чого і виявляється лікувальна дія. Ортопедичні устілки використовуються для лікування і профілактики різних форм плоскостопості (поздовжньої, поперечної, плоско-вальгусній деформації стопи), а також при інших захворюваннях стоп і опорно-рухового апарату в цілому.

Плоскостопість викликає: хвороба хребта (остеохондроз, грижа дисків, сколіоз, втома м'язів спини, болі в хребті), хвороба тазу (сакроієліт, коксартроз), хвороба колінних суглобів (деформуючий артроз колінного суглоба, запалення менісків, сіновид, розпущеність зв'язок колінного суглоба), захворювання стопи (шпора п'яти, невроми, мозолі, тендо-вагінити, бурсити, викривлення пальців стоп, діабетична стопа) і інші болі (біль в спині, біль в ногах, тяжкість в ногах, радикуліт).

Ортопедичні устілки розрізняються залежно від їх призначення: масажні, силіконові устілки, одноразові устілки, спортивні, гелі устілки, дитячі устілки, термо-устілки та інші. Устілки дитячі, а так само жіночі і чоловічі ортопедичні устілки коригують різні види плоскостопості, дозволяють використовувати взуття без шкоди для здоров'я і не перенавантажувати ноги при заняттях спортом, а так само формувати правильні зведення стопи з раннього дитинства.

Індивідуальні ортопедичні устілки виготовляються спеціально за формою стопи пацієнта з урахуванням її анатомічних особливостей і з необхідною корекцією всіх зведень стопи. Це основна відмінність від устілок, які виготовлені для середньостатистичного пацієнта з середньостатистичною патологією стопи.

Біль в будь-якій частині тіла — ознака неблагополуччя. Біль в п'яті це найчастіше сигнал, що зведення стопи не справляються з навантаженнями, поступово розвивається вікова плоскостопість. Стопам потрібна додаткова зовнішня підтримка у вигляді устілок.

автор: Ортопед-початківець :)
комментариев: 0 | просмотров: 478 | 13/11/2009
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ортопедичні устілки для профілактики і лікування плоскостопості»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ortopedichni-ustilki-dlya-profilaktiki-i-likuvannya-ploskostoposti/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ortopedichni-ustilki-dlya-profilaktiki-i-likuvannya-ploskostoposti/">Ортопедичні устілки для профілактики і лікування плоскостопості</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ortopedichni-ustilki-dlya-profilaktiki-i-likuvannya-ploskostoposti/]Ортопедичні устілки для профілактики і лікування плоскостопості[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ