СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ортопедичне лікування за кордоном. Ендопротезування і хірургічне лікування в Німеччині

комментариев: 0 / добавить комментарий

Штучні протезування (ендопротезування) колінних і кульшових суглобів, часткове або повне протезування, можна розглядати як стандартні варіанти лікування в більшості німецьких клінік, які спеціалізуються в області ортопедії і т.з. "хірургії катастроф" в Німеччині. Іншими фаховими напрямками, які пропонують не так багато клінік, є операції по впровадженню штучних дисків, щоб повернути або зберегти повну функціональність хребта, а також хірургічні операції з заміни ліктьового або плечового суглобів.

Всі ці хірургічні процедури представляють інтерес для іноземних пацієнтів з ряду причин:

  • Подібне лікування в Німеччині може бути хорошим і навіть відмінним з причини високого рівня знань і конкуренції між приватними лікарнями і університетськими багатопрофільними клініками.
  • Навіть для пацієнтів з великим віком можуть бути запропоновані такі процедури, як подібне складне хірургічне лікування і воно може бути цілком допустимим навіть для людей з не дуже добрим станом здоров'я.
  • Витрати і ціни на лікування в Німеччині ваших суглобів, хоча, ймовірно, і не дешеві за міжнародними стандартами, в той же час є розумними, а матеріали, що імплантуються, будуть найліпшої якості. Вартість, яка встановлюється лікарнею, що проводить такі операції, як правило, є граничною і обґрунтованою, оскільки процедура знаходиться під надійним контролем.
  • При поїздці на стандартну процедуру операції міжнародні пацієнти не стикатимуться з проблемою черги: кожен пацієнт тільки вітається і проблема списку тих, хто очікує, відсутня.
  • Деякі з найбільш передових методів лікування не доступні в деяких інших країнах або використовуються впродовж ще недостатнього періоду часу, а в цей час, в Німеччині вже є багатий досвід в цій частині. Прикладом цього є ADR: штучна заміна диска, яка була застосована і стала загальноприйнятою в Німеччині вже багато років тому.

При виборі клініки, щоб пройти лікування за кордоном, є деякі міркування і моменти, які майбутньому пацієнтові клініки слід мати на увазі і на що слід звернути свою увагу:

  • Наскільки великий досвід клініки в тих процедурах і послугах, які вам необхідні? Для деяких видів лікування, таких як імплантація штучного колінного суглоба, державне регулювання якості медичних послуг таке, що вимагає, щоб клініка виконувала, принаймні, 300 таких операцій в рік, з тим, щоб мати можливість продовжувати робити такі операції і далі. Для інших процедур мало б сенс вивчити якість звіту, який повинна підготувати кожна німецька клініка і який може бути вивчений майбутнім пацієнтом за допомогою інтернету. А ось тоді вже можна поступово починати ухвалювати рішення про те, якій клініці можна довірити своє лікування за кордоном. Наступний етап – вибір лікаря в Німеччині.
  • Яка кваліфікація відповідального за операцію лікаря? Він хірург-ортопед, фахівець в області "хірургії нещасних випадків" або він отримав новий сертифікат, який поєднує в собі обидві ці спеціалізації?
  • Висококваліфіковані лікарі мають ліцензію на навчання помічників лікаря. Кількість випускників після цієї підготовки є хорошим індикатором якості клініки і її спектру медичних послуг.

Протягом часу, з оглядкою на небезпеку отримати консервовану кров, яка може бути заражена різними шляхами, всі великі клініки Німеччини ввели можливість переливання і накопичення власної крові пацієнта. Це означає, що пацієнт задовго до дати операції повинен брати участь у ряді призначень, пов'язаних з донорством крові, з тим, щоб накопичити необхідну кількість власної крові, яка буде збережена для його лікування. Ви розумієте тепер, наскільки лікування за кордоном є ще і безпечним в деякому відношенні?

У даному контексті, слід також згадати іншу спеціалізацію в німецькій системі: Одна з гілок німецької системи соціального забезпечення – це обов'язкове страхування від нещасних випадків на виробництві. Ці страхові установи, "Berufsgenossenschaften" (професійні асоціації) звертаються в клініки, де, звичайно, основний упор робиться на лікування пацієнтів після серйозних аварій. У такій клініці хірурги, які відповідають за ортопедичну медицину, як правило, мають величезний досвід і високий рівень професіоналізму.

Все це показує, що бажано і необхідно мати інформацію ззовні про клініки, докторів, їх спеціалізацію і рівень. Вам можуть допомогти ті німецькі компанії, де надають медичні сервісні послуги і "під ключ" організовують лікування за кордоном, наприклад, для громадян з країн СНД. Приходьте і вони допоможуть дістати доступ до всієї необхідної інформації, нададуть допомогу іноземцям в своєму виборі лікування з тим, щоб знайти кращі німецькі клініки і кращих німецьких лікарів. Важливе значення, в зв'язку з цим, має те, що подібна сервісна фірма є нейтральною і незалежною, і не пов'язана з певними клініками. Такі медичні посередники є абсолютно незалежними постачальниками своїх послуг. А їх послуги далеко не другорядні. Адже багатьом зарубіжним пацієнтам необхідна не менш важлива допомога: послуги перекладача, бронювання готелю, трансферт, візова підтримка і т.п. необхідний сервіс.

автор: Bavaria Med Service GmbH
источник: bavarmed.com | комментариев: 0 | просмотров: 170 | 29/12/2009
Читайте также:
Лечение в Израиле - особенности и стоимость
Медицинский туризм в Израиле включает диагностику и лечение больного. ...
Операция детям с ДЦП по методу доктора Ульзибата в Германии. Перкутанная миофасциотомия
Известно, что лечение ДЦП в Германии занимает важное место в системе з ...
Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія
Лікування гліобластоми мультиформної Кібер-Ножем не йде ні у яке порів ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ортопедичне лікування за кордоном. Ендопротезування і хірургічне лікування в Німеччині»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ortopedichne-likuvannya-za-kordonom-endoprotezuvannya-i-hirurgichne-likuvannya-v-nimechchini/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ortopedichne-likuvannya-za-kordonom-endoprotezuvannya-i-hirurgichne-likuvannya-v-nimechchini/">Ортопедичне лікування за кордоном. Ендопротезування і хірургічне лікування в Німеччині</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ortopedichne-likuvannya-za-kordonom-endoprotezuvannya-i-hirurgichne-likuvannya-v-nimechchini/]Ортопедичне лікування за кордоном. Ендопротезування і хірургічне лікування в Німеччині[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ