СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Операція "врятувати країну" або пригоди Арсенія

комментариев: 0 / добавить комментарий

В досить скрутні часи бурхливого політичного життя, через прагнення до спокою та стабільності, Україна й досі очікує на прихід так званої «третьої сили», яка передбачає не тільки нових підходів до влади, а і нових облич. Поговоримо про особу, яка позиціонує себе саме як третя сила.

Вперше на обрії влади Арсеній Яценюк з'явився, як виконуючий обов'язки керівника НБУ. Дуже вдалий початок для молодого, перспективного управлінця продовжується подальшим зростом його, як політика. В 2005 році Арсеній Петрович займає посаду першого заступника Одеського губернатора, а вже в 2006 році-він Міністр економіки при уряді Юрія Єханурова. В наступному уряді Віктора Януковича, Арсеній Яценюк отримує посаду Міністра закордонних справ. 2007 рік припадає на Україну важким випробуванням. В цьому році країна пройшла вперше процедуру дострокового розпуску парламенту. За цією подією Яценюк з'явився у першій п'ятірці пропрезидентській партії НУ-НС. І за цим кругообігом подій він стає спікером ВРУ у віці 33 років.

Наймолодший за історію України спікер парламенту викликав найрізноманітніші почуття у людей. Скептичне відношення літніх людей, як до молодого і неосвідченного, подвійне у людей середнього віку-хтось зовсім не сприймав, а хтось сприймав, як майбутню перспективу країни. У молоді він викликав почуття симпатії.

Такий яскравий початок молодого, талановитого менеджера не мов би пророкував таке ж безхмарне продовження початого шляху. Але не завжди ми враховуємо особистісні чинники, які часто переграють нас.

Подвійна гра допомогла розставити всі крапки. Гучні заяви на публіку залишали надію що Яценюк робить все можливе, для виправлення ситуації, яка склалась на той момент в парламенті. Складалося враження що саме з легкої руки Арсенія Яценюка парламент увійшов в політичний клінч, який продовжився політичною кризою і пропозицією про відставку голови ВРУ, яку парламент задовільнив 237 голосами. Можна було б багато писати про інтриги навколо Яценюка, які призвели до його відставки, але на практиці важливий лише результат. Не зумів домовитися з основними гравцями, не зумів організувати роботу Верховної Ради, як результат - відставка.

А потім був Обама... Не в Україні, але на той момент з передвиборчою кампанією Change, що в перекладі на українську — Зміни. Ця ідея швидко була перехоплена нашим Арсенієм, бо Обама таки став Президентом. Яценюком був організований громадський рух «Фронт змін». Тільки окрім назви не спостерігалось навіть посилів до змін, не кажучи вже про дії. Замість того, послідувала хвиля критики на діючу владу і навіть прогнози на найгірше майбутнє України. Досить і не стало зрозуміло, які зміни передбачав Арсеній сворюючи цей рух. Також спостерігається тенденція до підтримки позиції опозиційних до влади сил, про що свічить виступи на певних каналах українського телебачення з представниками тих самих сил.

А далі була заява Арсенія Яценюка про перемогу на президенських виборах. Чи то йому щось наснилось, чи то владою розум запаморочило, а перспективи його перемоги можна тлумачити по різному.

Яценюк розраховує мобілізуватись та завоювати більшу частину помаранчового електорату. Не безхмарно,бо на верхівці своєї популярності в 2004 році він складав 52%, тоді Віктор Ющенко став Президентом. Але вже в 2006 році президентська сила «Наша Україна» набрала 15%. Отже, 2009 рік прогнозує 12-14%. А фантазії про перемогу - це не більш, як запаморочення. Найближчим часом стане відомо чи чи буде балатуватися у Президенти Віктор Ющенко, якщо так, то від можливого рейтингу Яценюка 12% можна відняти ще 3-4%. І це тільки з урахуванням одного опонента, а конкуренція буде жорстка. Основно боротьба буде між Юлії Тимошенко та Віктора Януковичем, які Яценюка наврядчи розглядають, як опонента. Але не можна скидати з рахунків великий політичний досвід Володимира Литвина і його амбіції зайняти президентське крісло. Отже, в разі активної позиції основних конкурентів Яценюка, з 9% він може втратити ще 3%, а пізніше буде дуже не просто зберегти ці 6% на протязі двох років адже парламентські вибори в Україні заплановані на 2012 рік. Таким чином від задекларованої Яценюком, та його прибічниками перемогою на президентських виборах вже найближчим часом може залишитись від 6-8%. І тоді виникне дуже багато питань накшталт «а король та голий», як у відомій казці.

Позіціонування себе на перші місця може спричинити до дуже болісного падіння. Як тлумачить головна книга життя - «перші стануть останніми, а останні-першими». Дуже легко попастись на гачок власної пихатості і переконати себе в неможливому, але обіцянки про врятування країни й досі лишаються лише на плакаті.

автор: Марина Нікіфорчук
комментариев: 0 | просмотров: 169 | 31/08/2009
Читайте также:
Вирус ФЗ, уничтожая БЮТ, проталкивает в Верховный Совет отпетых мерзавцев и тихих «рыги-налов»
Судя по всему, и вправду юный кролик решил кидануть Тимошенко, да еще ...
Интервью с Евгением Ярёменко
Журналисты журнала Olligator.Ru побывали в гостях у помощника депутата ...
Вибори по-українськи: реєстрація – через суд
Кандидати, яким було відмовлено, говорять, що їхні заяви, автобіографі ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Операція "врятувати країну" або пригоди Арсенія»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/operatsiya-vryatuvati-krajinu-abo-prigodi-arseniya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/operatsiya-vryatuvati-krajinu-abo-prigodi-arseniya/">Операція "врятувати країну" або пригоди Арсенія</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/operatsiya-vryatuvati-krajinu-abo-prigodi-arseniya/]Операція "врятувати країну" або пригоди Арсенія[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ