СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Онлайн і оффлайн покер - переваги і перспективи для гравців в покер

комментариев: 0 / добавить комментарий

Мене завжди дивувало, що багато завсідників покер клубів ніколи в житті не грали в онлайн покер. 40 - 50-річні дядечки, які цілодобово безперервно грають на готівку в техаський холдем і поняття не мають про те, скільки можливостей і переваг дає гра в онлайні. Розповім про деяких з них на прикладі PokerStars - найбільшого світового покер рума.

Спершу, онлайн гра дозволяє набагато швидше набратися досвіду. Якщо за одну годину гри в покер клубі ви зіграєте від сили 40 роздач, то в інтернет покері за годину гри ви можете легко відіграти більше 400 роздач в годину. Таким чином, гравці дуже швидко підвищують свою кваліфікацію, удосконалюючись в грі.

По-друге, в інтернеті на відміну від реального покер клубу завжди можна вибрати бажаний розмір ставок. У клубах покеру ставки вже фіксовані і вибір невеликий - один-два столи з певними ставками, а в онлайні ви завжди зможе вибрати рівень гри. Ви самі вибираєте ставки за столом - починаючи від гри у "фантики" або десяти центів, закінчуючи тисячами доларів.

По-третє, в онлайні гравці платять в касу закладу менше комісії, ніж це відбувається в живих покер клубах. Так, розмір зборів, що утримуються при проведенні онлайн покер турнірів в найвідоміших покер клубах Світу, досягає 25-30 відсотків від отриманих ставок. За гру в турнірі покеру онлайн ви заплатите покер руму приблизно 5-10 відсотків, а, як правило, і менше того.

По-четверте, частину грошей, які онлайн рум утримує з гравців як комісія під час гри на готівку, гравці отримують назад - так званий рейкбек. Рейкбек може складати до 50-60 відсотків від загальної суми рейка покер рума. Як ви розумієте, гравцям покеру - це дуже вигідно, особливо для гравців тих, що грають багато і часто. У них рейкбек виплати можуть досягати 10 000 доларів в місяць. У покер клубі ніхто ніколи не дасть вам рейкбек.

По-п'яте, у кожного онлайн покер рума існує відмінна бонусная програма - украй приваблива для гравців в покер. Кожен гравець практично в будь-якому онлайн румі може отримати покер бонус на перший депозит. Окрім первинних існують наступні бонуси покеру: бонуси лояльності, віп-бонуси, бонуси на повторний депозит, кеш бек бонуси (на зразок рейкбека). Особливо обширна бонусна програма у Покерстарс.

Таким чином, онлайн покером руми можуть поступатися звичайним клубам покеру лише в одному, - це відсутність живої атмосфери. Ви не бачитимете ваших опонентів в онлайні і не зможете за їхньою поведінкою вгадати силу їх карт. Але в онлайні є маса інших підказок. Але це вже тема для іншої розмови.

Додано: www.stateyki.org.ua

комментариев: 0 | просмотров: 98 | 29/03/2015
Читайте также:
Покер онлайн. Советы для новичков
Все советы написаны исходя из личного опыта. Статья будет полезна чита ...
Як отримати бездепозитний бонус, щоб грати в онлайн покер?
Стаття розповідає користувачам про те, що таке бездепозитний бонус і я ...
Как получить бездепозитный бонус, чтобы играть в онлайн покер
Статья рассказывает пользователям о том, что такое бездепозитный бонус ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Онлайн і оффлайн покер - переваги і перспективи для гравців в покер»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/onlain-i-offlain-poker-perevagi-i-perspektivi-dlya-gravtsiv-v-poker/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/onlain-i-offlain-poker-perevagi-i-perspektivi-dlya-gravtsiv-v-poker/">Онлайн і оффлайн покер - переваги і перспективи для гравців в покер</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/onlain-i-offlain-poker-perevagi-i-perspektivi-dlya-gravtsiv-v-poker/]Онлайн і оффлайн покер - переваги і перспективи для гравців в покер[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ