СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Чому звільняються найкращі співробітники

комментариев: 0 / добавить комментарий

Не дивлячись на те, що матеріальна винагорода має великий вплив при влаштуванні на роботу та на утримання співробітників, це далеко не єдиний фактор від якого залежить чи працюватиме довго і плідно фаховий і талановитий співробітник у компанії.

Існують й інші важливі фактори, які можуть підштовхнути до звільнення швидше, аніж незадоволення рівнем зарплатні.

1. Надмірні навантаження

Більшість компаній скорочують витрати, зваливши додаткові зобов'язання на прийнятих співробітників. Роботодавцям здається, що так вони підвищують продуктивність, але для кадрів це означає всього лише збільшення обсягу роботи. Також багато компаній намагаються покласти додаткові завдання і відповідальність на плечі співробітників, які вже мали змогу довести свою здатність ефективно працювати. Найчастіше це стосується найстаранніших і найталановитіших, адже у них все виходить. Результат таких вчинків - люди втрачають мотивацію і починають шукати іншу роботу.

Тож якщо роботодавцю вже необхідно доручити своїм талановитим колегам-співробітникам певний додатковий обсяг робіт, потрібно бути готовим до того, що і йому доведеться йти на жертви. Надмірне навантаження компенсується за допомогою збільшення зарплатні, у виді бонусів або підвищенням посади. Ніколи не розраховуйте, що талановиті люди працюватимутьбільше за всіх. Швидше за все, вони просто підуть на пошуки нового роботодавця.

2. Відсутність визнання

На перший погляд здається, що підбадьорюючі слова нічого не означають, особливо для кращих співробітників з чудовою внутрішньою мотивацією. Це враження оманливе, адже похвала подобається всім – і тим, хто віддається роботі повністю.

Відмова визнати заслуги персоналу загрожує роботодавцю втратою цінних фахівців, які точно знайдуть того, хто їх оцінить. Інколи просто необхідно донести до колег, що їх робота має значення.

3. Відсутність можливості розвиватися

Найкращі співробітники постійно прагнуть здобувати нові знання і досвід. Пошукач дуже цінить тих роботодавців, які приділяють достатню увагу освітнім програмам, семінарам, тренінгам і т.і.. Якщо в компанії працює талановитий співробітник, необхідно зазделегідь визначити шлях його розвитку.

4. Жорсткий контроль

На превеликий жаль, існують компанії, які впроваджують антикорпоративну культуру, - вводять увесь персонал в занадто жорсткі рамки, надмірно контролюють, нагнітаючи робочу атмосферу лише тривогами тастрахом. Інколи ефективним працівникам досить декількох годин на день, щоб зробити якісно всю роботу. У кожного крім роботи є особисте життя. Керівництво компаній, де лояльно і з розумінням ставляться до співробітників, набагато рідше зіштовхуються з проблемами недовіри і негативними відгуками в інтернеті. Тотальний контроль може відштовхнути навіть найстійкіших.

5. Наймання і просування фахівців низької якості

Працьовиті співробітники прагнуть бачити поруч із собою таких самих сумлінних колег. Якщо керівник не дбатиме про ретельний пошук і відбір майбутніх кадрів, це демотивує тих, хто вже наразі працює в компанії. Так само впливає і просування по кар’єрних сходах менш таланових колег. Людина, яка наполегливо працювала, але залишилася без підвищення, скоріш за все почне пошук нового застосування для свого таланту.

6. Одноманітність, відсутність цікавих завдань

Ніхто не хоче переробляти, а й нудьгувати на роботі теж ні до чого. Якщо співробітники не отримують цікавих завдань, вони починають нудьгувати і «застоюватися». Якщо талановиті і розумні люди змушені займатися простий і монотонною роботою, вони починають шукати іншу, щоб випробувати свої здібності.

Успішні керівники делегують співробітникам цікаві завдання, вирішення яких вимагає творчості, винахідливості і креативного підходу. Вони відмовляються від тривіальних проектів і натомість намагаються виштовхнути людей з їх зони комфорту, а потім прикладають максимум зусиль, щоб допомогти їм досягти успіху. Надаючи співробітникам свободу вибору і можливість взяти на себе відповідальність за результати, роботодавець в рази підвищує шанси компанії на успіх.

7. Бюрократія

Виконуючи безглузді паперові «ритуали», зайву формалізацію, процедури, які вже давно перевищили розумні межі, мотивація кращих співробітників знижується, і вони не витримують такої бюрократії. Звичайно, контроль необхідний, документація - гарант стабільності, але все має бути в розумних межах. Важливо не забувати, що паперова тяганина заважає досягненню реальних результатів.

8. Відсутність digital-розвитку компанії

Кращі фахівці завжди прагнуть використовувати DT на максимум і вибирають роботодавців з аналогічними прагненнями. Адже використання таких інструментів digital - це вже не ексклюзив в роботі, а реальна необхідність продуктивного функціонування прогресивного бізнесу в сучасному світі; і чим більше інноваційною є компанія - тим престижніше в ній працювати.

9. Керівник, але не лідер

Під керівництвом сильної та ідейної людини завжди цікавіше та приємніше працювати, адже така людина є лідером і веде за собою, показує яскравий приклад успіху, незважаючи на перешкоди. Бути керівником – означає бути натхненником. Саме тому серед причин звільнення є й причина розчарування у перших обличчях компанії. Адже одним з найбільш впливових факторів, яким співробітники приділяють увагу- є здатність переконувати і мотивувати інших людей, готовність проявляти велику активність і оптимізм у будь-яких ситуаціях.

автор: Лазоренко Т.В., доцент кафедри менеджменту НТУУ ім. Сікорського
комментариев: 0 | просмотров: 81 | 22/01/2017
Читайте также:
Тоговая ситема
Как создать эффективную торговую систему. В этой главе мы рассмотрим д ...
Развитие бизнеса через Интернет
Чтоб успешно продвигать бизнес, можно использовать самые различные инс ...
База данных предприятий - эффективный поиск клиентов
Помощь в решении самого насущного вопроса любого бизнеса - поиске клие ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Чому звільняються найкращі співробітники»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/omu-zvilnyayutsya-naikraschi-spivrobitniki/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/omu-zvilnyayutsya-naikraschi-spivrobitniki/">Чому звільняються найкращі співробітники</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/omu-zvilnyayutsya-naikraschi-spivrobitniki/]Чому звільняються найкращі співробітники[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ