СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Офісні шафи і їх види

комментариев: 0 / добавить комментарий

Металеві офісні шафи призначені для зберігання документів. Основними вимогами до таких шаф є: зручність (папери повинні бути легко доступні), безпека (архіви не повинні бути пошкоджені) і надійність (комерційні таємниці і конфіденційна інформація повинні бути захищені від несанкціонованого доступу). Хороша офісна шафа повинна успішно справлятися з усіма цими завданнями.

шафи, офіс, архів, бухгалтерські шафи, замки, офісні шафиОсновним матеріалом для металевих офісних шаф служить листова сталь. Товщина стінок і інші конструкційні особливості, а також ступінь захисту вмісту залежать від призначення шафи. Нижче розглянемо основні види офісних шаф.

Архівними шафами є прості, легкі (за вагою) і недорогі збірно-розбірні конструкції, виготовлені з листової сталі завтовшки 0,8 мм. Зазвичай поставляються в розібраному вигляді разом з інструкцією по збиранню. Збірка дуже проста навіть для людей без досвіду.

Бухгалтерські шафи є надійнішими. При їх створенні використовується сталь завтовшки 1,5-2 мм. Крім цього, вони зазвичай зварні (тобто нерозбірні) і комплектуються «серйознішими» замками.

Окремо варто виділити сталеві шафи з дверима-купе, які часто називають «тамбурними». Вони, як правило, декілька ширше і вище звичайних. Вони сприяють раціональному використанню простору офісу.

Картотечні шафи покликані підтримувати суворий порядок в документації. Ящики розраховані на листи формату А4, завдяки телескопічним направляючим висуваються на всю глибину (у одну секцію вміщується до 50 тек). Також подібні шафи можуть комплектуватися направляючими для підвісних картотек. Антиперекидні пристрої є стандартом в картотечних шафах.

Далі трохи порад про те, яка шафа більше підійде вашому офісу.

Для тісного невеликого офісу відмінно підійдуть тамбурні шафи. Вони більш місткі ніж стандартні шафи і не потребують порожнього простору перед фасадом. При необхідності таку шафу можна встановити навіть безпосередньо за спиною – нею все одно зручно користуватися.

На розбірні шафи варто звернути увагу фірмам, що часто переїздять, або офісам, в яких люблять переставляти меблі. Металева шафа на колесах надає ще більше можливостей для маневрів.

Важливим елементом є барвисте покриття шафи. Емалі дозволяють забарвити шафи в яскраві кольори, проте вони з часом дряпаються і стиратися на ребрах. А неяскраві сіро-коричневі порошкові фарби з полімерною обробкою мають антивандальний статус і прослужать багато років.

Шафи для документів можуть бути односекційними або двосекційними. У двосекційних шафах кожна з дверних стулок обладнана окремим замком. При необхідності в шафу можна вбудувати (внутрішній «сейфовий» відсік), який закривається на свій власний замок. Проте найбільш цінні і конфіденційні документи краще зберігати в повноцінному сейфі.

Замки металевих шаф, як правило, важливі, оскільки в них зберігаються цінності фірми і її співробітників.

Найнижчим ступенем захисту володіють «поштові» замки. Вони встановлюються в одежні шафи і в шафи, призначені для зберігання індивідуальних речей (як в камерах схову супермаркетів). Якщо такий захист недостатній, є можливість встановити додаткові петлі під навісний замок.

Замки архівних шаф мають невисокий ступінь секретності класу А з повторюваністю через кожних 50000 (тобто одна з 50 тисяч ключів від замків даного виробника підійде до вашої шафи). Замки бухгалтерських шаф мають вищий ступінь секретності (повторюваність через кожних 250000).

Бухгалтерські шафи зазвичай оснащуються циліндровим замком, його конструкція не дозволяє дістати ключ зі свердловини, якщо дверці не замкнуті. А на деякі архівні шафи встановлюються замки з системою ригеля замикання (із стрижнями, що висуваються). У них ригелі можуть висуватися у верхню і нижню підстави шафи, а також в замкову частину. Дверці такої шафи неможливо «віджати».

Джерело: www.stateyki.org.ua

комментариев: 0 | просмотров: 199 | 17/12/2009
Читайте также:
Купить картриджи совершенно не сложно. А как их продать?
Что нужно знать при покупке картриджей для принтеров - это определить ...
Семь раз проверь - один раз купи!
Бывает, приобретая какую-нибудь вещь, будь-то компьютер, принтер, теле ...
Телекомунікаційні шафи і їх види
Останні декілька десятків років характеризуються бурхливим розвитком і ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Офісні шафи і їх види»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ofisni-shafi-i-jih-vidi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ofisni-shafi-i-jih-vidi/">Офісні шафи і їх види</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ofisni-shafi-i-jih-vidi/]Офісні шафи і їх види[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ