СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Очищення печінки і жовчного міхура

комментариев: 0 / добавить комментарий

Для процедури необхідно приготувати 300г оливкової олії і 300г лимонного соку, свіжий яблучний сік (у будь-якій кількості).

1 день.

Вранці, натщесерце промити кишечник, весь день харчуватися яблучним соком (по потребі).

2 день.

Повторити те ж саме.

3 день.

Повторити те ж саме, тільки яблучним соком необхідно харчуватися до 19 - 20 годин (це година біоритму печінки), її протоки розслабляються і з них виходять застійна жовч і шлаки. Саме тому, в 19:00 треба лягти в ліжко і покласти на область печінки грілку, і кожні 15 хвилин пити сік і олію в такому порядку: 3 ст. ложки оливкової оліїі відразу ж 3 ст. ложки лимонного соку. Продукти повинні бути натуральними! Випивши всі 300г олії і соку, можете відпочити. Коли кишечник почне працювати, підуть зелені білірубінові камені, холестеринові пробки. Викид шлаків зазвичай відбувається через 3 прийоми протягом доби.

Відомо, що печінка вимагає регулярної профілактики, тому таку процедури можна проводити не один раз. Наприклад, в перший рік – раз на квартал, потім – раз на рік.

Пам'ятайте, що камені, які викликають дискомфорт жовчного міхура і вимушують людей йти на операцію, лише частка всіх шлаків, які скупчуються впродовж життя навіть у абсолютно здорової людини.

Перед очищенням рекомендовано підготувати печінку вегетаріанським харчуванням. Кишечник повинен бути чистим, щоб шлаки, які виходять з печінки, вийшли без затримки і не стали об'єктом вторинної токсикації кишечника.

До даної процедури, варто приступати, коли ви упевнені в хороших реконструктивних здібностях свого тіла. Ні на початку, ні під час виходу шлаків, не панікуйте, коли ви побачите безліч зелених лусочок білірубіну (розміром з волоський горіх), розм'якшених каменів, а також самі холестеринові пробки , що нагадують порізані тіла черв'яків. Ця процедура є природною і необхідною для людини, так само як і прибирання приміщення.

Досвідчені лікарі-хірурги, перевіривши склад шлаків, що викидаються з організму людини, виявили, що разом з печінкою і жовчним міхуром очищується і апендикс!

Здоров'я вам!

Інфо: http://stateyki.org.ua

комментариев: 0 | просмотров: 186 | 04/01/2010
Читайте также:
Целебная моринда
Некоторые рецепты по применению для лечения в домашних условиях растен ...
Чем полезен кислородный коктейль
Народная мудрость гласит: "новое - это хорошо забытое старое". Ярким п ...
Альтернативна медицина – фітотерапія
У статті йдеться про такий метод лікування, як фітотерапія. Кому можна ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Очищення печінки і жовчного міхура»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ochischennya-pechinki-i-zhovchnogo-mihura/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ochischennya-pechinki-i-zhovchnogo-mihura/">Очищення печінки і жовчного міхура</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ochischennya-pechinki-i-zhovchnogo-mihura/]Очищення печінки і жовчного міхура[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ