СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Нове дослідження показує, що Кібер-Ніж успішний в лікуванні метастазів в легенях

комментариев: 0 / добавить комментарий

Дані досліджень онкологічних центрів, що мають в своєму розпорядженні Кібер-ніж, вказують на те, що він є безпечним і ефективним методом лікування не тільки раку легенів, але і для пацієнтів з метастазами в легенях.

У дослідженнях оцінюються ефективність і переносимість застосування Кібер-ножа для пацієнтів, які пройшли лікування пухлини метастазів в легенях. 95 пацієнтів і в цілому 134 пухлини легень обробляли стереотаксичною променевою терапією тіла з використанням технології CyberKnife, спостерігали локальні зміни, довгострокове виживання і токсичність.

Протягом трьох років, спостереження за пацієнтами показало наступне. Медіана виживаності склала 38 місяців, а медіана виживання без прогресування захворювання склала 14 місяців. Дворічний безрецидивний показник склав 29%, а загальна виживаність склала 61,3%.

Це дослідження доповнює інші недавні дослідження, які показали, що лікування Кібер-ножем для раку легенів є безпечним і життєздатним варіантом лікування з хорошими результатами.

Якщо ви або близька людина були діагностовані з метастатичним раком легенів і шукаєте неінвазивний метод лікування, зв'яжіться з онкологічною клінікою, що має Кібер-ніж, щоб отримати консультацію. Вас чекає зустріч з досвідченими онкологами, щоб ви могли дізнатися, чи може Кібер-ніж бути інтегрований в ваш план лікування.

Лечение рака и опухоли кибер-ножом

автор: ClinicCyberKnife
источник: cliniccyberknife.ru | комментариев: 0 | просмотров: 73 | 26/03/2016
Читайте также:
Измерительные приборы - pH-метры, TDS-метры, влагомеры, ОВП-метры и другие
Всем привет! В этой небольшой статье хотелось бы рассмотреть вопрос о ...
Загальні питання пацієнтів: «Чи ефективне лікування Кібер-Ножем для мого типу раку?»
Очевидно, що це питання і є основним у пацієнтів, які дізналися про мо ...
Численні дослідження підтримують Кібер-Ніж при лікуванні неврологічних захворювань
Стаття про результати дослідження лікування Кібер-ножем невриноми слух ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Нове дослідження показує, що Кібер-Ніж успішний в лікуванні метастазів в легенях»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/nove-doslidzhennya-pokazuje-scho-kiber-nizh-uspishnii-v-likuvanni-metastaziv-v-legenyah/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/nove-doslidzhennya-pokazuje-scho-kiber-nizh-uspishnii-v-likuvanni-metastaziv-v-legenyah/">Нове дослідження показує, що Кібер-Ніж успішний в лікуванні метастазів в легенях</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/nove-doslidzhennya-pokazuje-scho-kiber-nizh-uspishnii-v-likuvanni-metastaziv-v-legenyah/]Нове дослідження показує, що Кібер-Ніж успішний в лікуванні метастазів в легенях[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ