СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Нерухомість і Франція

комментариев: 0 / добавить комментарий

Ще недавно нерухомість у всьому світі втрачала вартість. У одних країнах зі швидкістю, що лякала, а в інших повільніше. В Україні, не дивлячись на зниження цін на житлову і комерційну нерухомість, люди як і раніше хочуть інвестувати в неї свої гроші і роблять правильний вибір, що підтверджується часом. Ціни знову піднімаються і будівництво не дешевшає.

Люди, для яких питання про вкладення коштів залишається насущним, все більше звертають увагу на нерухомість за кордоном. Це пояснюється спрощенням операції купівлі, безперечною вигодою і просто з тим, що нерухомість за кордоном - це завжди елітна нерухомість. Статус, прибуток, комфорт.

Головним питанням залишається вибір країни, в якій ми збираємося купувати нерухомість. По-перше, це повинна бути країна економічно стабільна, що забезпечить страховку від будь-яких непередбачених економічних ризиків. По-друге, це повинна бути країна культурно розвинена і цікава сама по собі.

Така як Франція. Країна яка ніколи не перестане розбурхувати уяву людей. Франція — батьківщина кінематографа, колиска моди. Країна із стародавньою історією, де знайдеться нерухомість на будь-який смак — від традиційної і історичної до найновішої. Життя у Франції – це мрія що стала дійсністю.

Якщо ви не просто інвестуєте гроші в нерухомість, але плануєте жити в будинку, який купуєте, варто звертати увагу і на клімат країни. І тут Франція у виграші: влітку температура в липні досягає + 23-25 градусів, тоді як для зими звичайна температура повітря + 7-8.

Нерухоме майно в таких країнах як Франція, є вигідним капіталовкладенням, тому що вона завжди в ціні на світовому ринку, зручна в юридичному оформленні, ніколи не втратить своєї вартості.

Покупка будинку - це вкладення у ваш комфорт і свободу пересування, вкладення в майбутнє. Купуючи нерухомість у Франції, ви робите не просто вигідне капіталовкладення, але і підвищуєте свій соціальний статус, оскільки мати нерухомість за кордоном завжди було престижним.

Франція чекає на вас!

автор: Чорний маклер (негр)
комментариев: 0 | просмотров: 40 | 12/11/2009
Читайте также:
Недвижимость Бердянска. Аренда и продажа жилья на Азовском море
Продажа квартир в Бердянске, аренда жилья посуточно, объявления о недв ...
Недвижимость в Бердянске
В городе Бердянске большой выбор жилья на продажу, но остановиться на ...
Квартиры в Щелкино
Приезжая в курортный город Щелкино, вам обязательно понадобиться снять ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Нерухомість і Франція»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/neruhomist-i-frantsiya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/neruhomist-i-frantsiya/">Нерухомість і Франція</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/neruhomist-i-frantsiya/]Нерухомість і Франція[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ