СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Навіщо влаштовувати перевірку на міцність особистому здоров'ю у міській клініці, коли можна вирушити на лікування до Німеччини?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Сучасна медична наука не забуває максимально покращувати свої напрацювання в області технологій, медичного обладнання і приладів, упроваджуючи в практичну медицину всі останні досягнення, включаючи і пов'язані з нанотехнологіями. Наша країна має і використовує чималі ресурси, фінанси і можливості для відкриття сучасних клінік і реабілітаційних центрів з найсучаснішим медичним устаткуванням і добре навченим складом, що лікує, але… Довгі роки нас переконували, що, начебто, наша медицина абсолютно "дармова", хоча істина виглядає зовсім інакше. Серед вітчизняних медиків присутня велика кількість ведучих і вельми талановитих лікарів – світил, визнаних геніїв медицини. Проте має місце присутність маси штатних одиниць, які займають люди, яких докторами визначити не вистачає сил і совісті.

Альтернатива безкоштовним медичним послугам, що з'явилася останнім часом – товарно-грошова медицина, при нашому до неї відношенні ще досить таки не скоро зможе насправді служити інтересам здоров'я вітчизняних пацієнтів. Сьогодні, на жаль, платний сектор медицини в країні насичений в основному не класними фахівцями, а "бізнесменами від медицини" з дипломами лікарів – фахівців, яких робота фахівця, що лікує, турбує тільки як можливість чималого доходу. Достатньо нерідко випливають назовні випадки жахливої бездіяльності і халатності в середовищі наших лікарів. Але не радує те, що незабутня галузева етика дуже часто зобов'язує приховувати такі явища і факти.

Проста можливість виїзду за кордон, що з'явилася досить давно, дає непоганий привід нашим громадянам з'їздити на лікування і відпочинок за кордоном. Таким чином, хворі, охочі ознайомитися з лікувальними програмами і можливостями медичного обстеження в іншій країні, можуть спробувати можливості, які дає оздоровчий туризм. У багатьох країнах Європи і Азії медицина достатньо розвинена і такі держави, як Сінгапур, Китай, Ізраїль, Німеччина і Англія дуже добре відомі на всю планету успіхами в традиційній медицині. Ці ж країни найбільш зручні для відвідин їх нашими співвітчизниками. Досить часто, пацієнтам бувають протипоказані утомливі подорожі, тому для них більш підійде пройти діагностику і лікування в Німеччині, добратися до якої легко і просто залізницею. Німеччина володіє самими передовими клініками і провідними науковими медичними центрами в Європі і світі. У цій маленькій країні є більше 2200 університетських клінік, де 145 000 професійних медичних фахівців високої кваліфікації працюють не покладаючи рук для відновлення хворим втрачених сил і здоров'я. Медична комп'ютерна діагностика в Німеччині проводиться із застосуванням передових хімічних і комп'ютерних технологій, що забезпечують можливість повного доступу до будь-яких внутрішніх органів людського організму в багатовимірному режимі. У Німеччині столиця Баварії - Мюнхен займає почесне місце по медичній частині. Державні університетські і приватні клініки Мюнхена, такі як, наприклад, Клініка ордена Barmherzige Bruder, однозначно можна визнати одними з тих, що лідирують серед подібних європейських і світових клінік. Методики їх роботи – всеосяжний і абсолютно персональний підхід до вирішення проблем конкретного пацієнта. Величезна увага при цьому медики приділяють діагностиці організму, цілком розумно вважаючи, що своєчасно і точно поставлений діагноз забезпечить успішне лікування пацієнта. Завжди обстеження і лікування в Мюнхені в будь-якій клініці може дати куди позитивніші результати, які немає можливості отримати в звичайних наших клініках.

Медики Мюнхена і Німеччини спочатку пробують знайти спосіб в процесі лікування мінімально цілеспрямовано "врізатися" в тіло пацієнта. В більшості своїй, клініки в Німеччині просувають впровадження малокровних методів, які і припускають мінімальне вторгнення в організм оперованого. Більшість даних втручань проводять в стаціонарах одного дня. Це означає, що реабілітаційний період не вимагає затяжної реабілітації, хворий не відчуває неприємних больових відчуттів і запросто витримує ці "вторгнення" в організм.

Найбільш затребуваними в клініках Німеччини виявляються фахівці в області ендокринології, нейрохірургії, загальної хірургії, гінекології і лікування безпліддя. Загальна хірургія в Німеччині постійно удосконалюється і поліпшується, а заразом підвищується і професійна кваліфікація медиків в цій і інших сферах медицини. У німецьких клініках немає некваліфікованих фахівців, що мають доступ до безпосереднього консультування і лікування хворих. Жорстка система кваліфікаційного відбору і допуску до самостійної практичної роботи надійно захищає від проникнення в систему охорони здоров'я шарлатанів, які не мають права бути лікарем. Професія медика дуже престижна в Німеччині, тому круг медиків не дозволить просочитися до себе людям, які своїми непрофесійними вчинками можуть зганьбити все співтовариство.

У розвиток і облаштування сучасних клінік Німеччини і в саму систему охорони здоров'я Німеччини вже декілька десятиліть інвестувалися і продовжують вкладатися великі кошти, що дозволило зайняти Німеччині в цій галузі лідируюче місце серед країн, що мають самі кращі результати. Наші пацієнти, які можуть проводити своє лікування за кордоном, не спроста намагаються попрямувати на лікування до Німеччини, оскільки пріоритетність напрямів медичного туризму демонструє, що це найбільш вірний підхід, що показує правильний напрям до отримання точного обстеження і правильного лікування. І слід якнайкраще завчити, що нічого хорошого не може бути безкоштовним.

автор: Bavaria Med Service GmbH
источник: www.bavarmed.com | комментариев: 0 | просмотров: 108 | 25/07/2009
Читайте также:
Лечение в Израиле - особенности и стоимость
Медицинский туризм в Израиле включает диагностику и лечение больного. ...
Операция детям с ДЦП по методу доктора Ульзибата в Германии. Перкутанная миофасциотомия
Известно, что лечение ДЦП в Германии занимает важное место в системе з ...
Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія
Лікування гліобластоми мультиформної Кібер-Ножем не йде ні у яке порів ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Навіщо влаштовувати перевірку на міцність особистому здоров'ю у міській клініці, коли можна вирушити на лікування до Німеччини?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-vlashtovuvati-perevirku-na-mitsnist-osobistomu-zdorovyu-u-miskii-klinitsi-koli-mozhna-virushiti-na-likuvannya-do-nimechchini/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-vlashtovuvati-perevirku-na-mitsnist-osobistomu-zdorovyu-u-miskii-klinitsi-koli-mozhna-virushiti-na-likuvannya-do-nimechchini/">Навіщо влаштовувати перевірку на міцність особистому здоров'ю у міській клініці, коли можна вирушити на лікування до Німеччини?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-vlashtovuvati-perevirku-na-mitsnist-osobistomu-zdorovyu-u-miskii-klinitsi-koli-mozhna-virushiti-na-likuvannya-do-nimechchini/]Навіщо влаштовувати перевірку на міцність особистому здоров'ю у міській клініці, коли можна вирушити на лікування до Німеччини?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ