СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Навіщо шкіра засмагає? Вагітність і засмага

комментариев: 0 / добавить комментарий

Засмага — це захисна реакція організму на шкідливу дію ультрафіолету, яка виявляється в тому, що спеціальними клітинами-меланоцитами виробляється меланін. Головне джерело небезпеки — ультрафіолетове випромінювання. Ультрафіолетові промені можна поділити на три види: А, В і С. Вони відрізняються протяжністю хвилі, ступенем впливу на епідерміс людини і на його тіло в цілому. Ультрафіолетові промені А довші. Вважається, що вони проникають в дерму (глибокий шар шкіри), руйнують клітки, стають причиною старіння, розвитку захворювань шкіри і катаракти. Коротші промені В впливають в основному на епідерміс. Дія променів типу С до уваги не приймається, оскільки вони майже повністю відбиваються епідермісом.

Відомо, що при вагітності в організмі жінки відбуваються різні гормональні перестроювання. Зокрема, активізується спеціальний гормон, що впливає на пігментацію, а значить на утворення меланіну. Як правило, з'являються так звані «плями вагітності» — хлоазми. Під впливом ультрафіолетового випромінювання цих плям з'являється більше, оскільки вони здатні підсилити виробництва надниркових гормонів, щитовидної залози, тестостерона в організмі майбутньої мами і тим самим спровокувати викидня і інші ускладнення вагітності. Дія ультрафіолетового опромінювання може негативно позначитися і на інших системах, зокрема імунної. Можливе посилення тих порушень імунітету, які були до вагітності або розвинулися вже під час її. З іншого боку, сонячне світло сприяє виробленню в організмі вітаміну D, який регулює обмін речовин: кальцію, магнію, фосфору, запобігає виникненню остеопорозу у майбутньої мами і рахіту у майбутньої дитини.

Важливо тільки конструктивно використовувати корисні якості сонячного випромінювання і нейтралізувати шкідливі, виконуючи прості правила безпеки. Майбутнім мамам корисно приймати сонячні ванни до 10 годин ранку і після 5 годин дня в період неактивного сонця. Якщо ви збираєтеся вживати масла для засмаги, то пам'ятаєте, що масло додає шкірі м'якість, але не захищає від опіків. При використанні ефірних масел потрібно враховувати фотосенсибілізуючу дію деяких з них: масел гіркого апельсина, лимона, бергамота, грейпфрута, імбиру, кориці. В спекотну пору літа (у липні, серпні) вагітним жінкам потрібно проводити на сонці якомога менше часу. В спекотний день краще бувати на повітрі, в тіні.

Інфо: Збірка статей www.stateyki.org.ua

комментариев: 0 | просмотров: 82 | 23/11/2009
Читайте также:
Вещи, которые следует взять с собой в роддом
Появление на свет нового члена семьи – событие волнительное и ответств ...
Народные средства помогут забеременеть
Рождение ребенка - это большое чудо. Стать матерью желает почти каждая ...
Как выбрать суррогатную мать и не ошибиться?
С самого момента своего возникновения, суррогатное материнство вызывае ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Навіщо шкіра засмагає? Вагітність і засмага»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-shkira-zagoryaje-vagitnist-i-zagar/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-shkira-zagoryaje-vagitnist-i-zagar/">Навіщо шкіра засмагає? Вагітність і засмага</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-shkira-zagoryaje-vagitnist-i-zagar/]Навіщо шкіра засмагає? Вагітність і засмага[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ