СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Навіщо потрібні сортувальники і лічильники монет?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Лічильники і сортувальники монет можуть бути дуже корисні для вашої організації. Ви можете вважати, що ці прилади марна трата грошей, але в певних ситуаціях вони допоможуть вам заощадити час і зусилля. У даній статті розглядається необхідність цих приладів, вона допоможе вам усвідомити їх значення.

Необхідність сортувальника монет

Якщо ви працюєте в некомерційній організації, яка приймає пожертвування через виносні ящики, то вам доводиться витрачати багато зусиль на сортування і підрахунок всіх зібраних монет. Сортувальник монет стане незамінним помічником в цій нелегкій праці. Він реально полегшить вашу роботу: вам всього лише потрібно завантажити монети в прилад – всю решту роботи зробить він.

Найпопулярнішим видом сортувальників монет на сучасному ринку є цифровий. Продається компактна модель цифрового сортувальника монет, що працює від батарей, яка, проте, обробляє 20 монет одночасно! Якщо вам доводиться сортувати тисячі монет, то вам варто звернути увагу на модель, створену для важкого режиму роботи. Прилад варто підбирати згідно вашим потребам.

Ці прилади надзвичайно практичні – натиснувши всього одну кнопку, ви будете точно знати, скільки монет кожного номіналу ви завантажили. Перш ніж придбати цей диво-прилад, знайдіть час, відвідайте магазин і попросіть продавця продемонструвати його можливості. Це допоможе вам вирішити, який сортувальник підійде вам більше. Якщо ви знаходитеся у віддаленому районі, ви можете замовити прилад через Інтернет. Залежно від вибраного способу доставки, продукт ви отримаєте протягом декількох днів або тижнів.

Необхідність лічильника монет

Лічильник монет – рідний брат сортувальника. Тому, хто хоч би раз рахував монети вручну, не треба говорити про те, як це утомливо. Якщо у вас власна пральня або яке-небудь інше підприємство, на якому розплачуються монетами, то вам часто доводиться рахувати монети. Ви витрачаєте на цей дорогоцінний час, який ви могли б провести по-іншому: розвивати бізнес або провести час з вашою сім'єю. Купівля лічильника монет – це крок назустріч звільненню.

На ринку представлений широкий модельний ряд машинок, що рахують монети, серед них легко вибрати відповідну вашим потребам. Наприклад, якщо на вашому робочому місці немає доступу до електроенергії, то вам підійде ручний лічильник. Моделі цього типу, як правило, портативні, але для їх роботи необхідні певні фізичні зусилля. З незвички може бути нелегко, але це те, що треба для вашого бізнесу.

Наступним важливим чинником вибору лічильника є типи монет, що використовуються вами. Врахуйте те, що деякі лічильники призначені лише для підрахунку. Вони не можуть сортувати монети, так що якщо ви завантажили в прилад монети різних типів, він не визначить кількість монет кожного номіналу. Якщо для вас це важливо, то зверніть увагу на машинку, яка може сортувати і рахувати. Вона коштуватиме дорожче, але стане відмінним помічником, оскільки вам не потрібно буде сортувати монети, перш ніж завантажити їх в лічильник.

Багато людей не довіряють лічильникам монет, оскільки турбуються з приводу їх точності. Не варто хвилюватися із цього приводу, оскільки ручний підрахунок є набагато менш точним. Технологія не стоїть на місці, лічильники монет стають все більш точними машинами. Деякі нові моделі лічильників можуть обробляти декілька тисяч монет в хвилину – вони дозволяють зберегти силу-силенну часу.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 94 | 17/12/2009
Читайте также:
Программа для автоматизации торговых точек
Кроме специального торгового оборудования в комплекс системы автоматиз ...
Требования к современной системе автоматизации ресторанов
В статье рассмотрены основные требования к системам автоматизации рест ...
POS-системы и фискальные регистраторы
Многие компании на пути автоматизации работы своего предприятия сталки ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Навіщо потрібні сортувальники і лічильники монет?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-potribni-sortuvalniki-i-lichilniki-monet/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-potribni-sortuvalniki-i-lichilniki-monet/">Навіщо потрібні сортувальники і лічильники монет?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-potribni-sortuvalniki-i-lichilniki-monet/]Навіщо потрібні сортувальники і лічильники монет?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ