СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Навіщо потрібен копірайтинг

комментариев: 0 / добавить комментарий

Уявіть собі безтурботний осінній вечір, звук шарудіння листя на вулиці, приглушене світло... Стихли дитячі крики, не чутно голоси птахів і лише швидкі кроки стомлених пішоходів порушують вечірню тишу... Місто затихає і готується до сну... Але директор заводу по виготовленню сільськогосподарського устаткування, Василь Максимович Петров, в спортивному трико і домашніх тапочках, вже другу годину борознить простори Інтернету і мріє знайти когось, хто напише тексти для сайту його фірми: «Так, поза сумнівом, я вже зрозумів, що копірайтинг - написання рекламних текстів. Але що далі? Пояснить, нарешті, хто-небудь, чим цей ваш копірайтинг може бути необхідний!».

Спеціально для Василя Максимовича Петрова і для всіх тих, кого ця проблема теж хвилює, ми розповімо, що таке копірайтинг і для чого він може вам знадобитися.

Для чого потрібен копірайтинг?

Отже, як правильно відзначив Петро Львович Васечкін, копірайтинг - це написання статей. Проте це загалом. Тільки зараз - конкретніше.

Перш за все, копірайтинг потрібний для ресурсів. Тим паче, що написати таку статтю можна декількома способами:

  • Так, можна написати нову, унікальну статтю на основі особистого досвіду, знань копірайтера. Проте цей метод може використовуватися тільки в одному випадку, коли предмет, про який йдеться мова, з давніх пір і відмінно знайомий авторові. Проте, самі розумієте, жоден копірайтер не може називатися експертом абсолютно у всіх питаннях: у дитячому харчуванні, наприклад.
  • Доволі часто, для написання матеріалу, копірайтер робить складний рерайтинг статей. Поза сумнівом, що він знаходить досить багато відповідних книг на тему, обов'язково їх вивчає, отримуючи на їх основі своє розуміння питання і лише тоді пише статтю. Все-таки рерайтинг - це всього лише авторська робота, тому що копірайтер ніяк не «клонує» чужий текст, а просто використовує тексти як матеріал для бази і для створення нового тексту. Якщо у вас вже є готовий текст, достатньо нудний, то необхідно використовувати незвичайно грамотний рерайтинг. Таким чином, копірайтер не розшукує нову інформацію, а просто переписує, оптимізує ваш матеріал, робить простішим, таким, що більш «продає».

Проте якщо вам потрібна стаття не на сайт, а на журнал або газету? Копірайтер зможе виконати і цю роботу! Та не тільки цю: зрозуміло, може написати для вас статтю або підготувати текст для email-розсилки і навіть написати для вас книгу! Чи не так, - копірайтинг може бути вам дуже корисним?

комментариев: 0 | просмотров: 45 | 14/12/2009
Читайте также:
Как я заработал пару десятков долларов в Bitcoin
Примерно год назад, я услышал о Bitcoin, я не понимал что это и зачем ...
Дропшиппінг дитячого одягу - заробляйте разом з нами!
Сьогодні, завдяки стрімкому розвитку всесвітньої павутини заробити в м ...
Интернет-торговля в России: плюсы и минусы интернет-магазинов
В современном мире все больше распространяется интернет торговля. Наиб ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Навіщо потрібен копірайтинг»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-potriben-kopiraiting/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-potriben-kopiraiting/">Навіщо потрібен копірайтинг</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/navischo-potriben-kopiraiting/]Навіщо потрібен копірайтинг[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ