СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Навантажувально-розвантажувальна техніка: екскаватор-планувальник

комментариев: 0 / добавить комментарий

Навантажувачі циклічної дії розділяються на універсальні, що вживаються для робіт з різноманітними сипкими матеріалами і штучними вантажами, і спеціальні, що пристосовані для роботи тільки з певним видом матеріалу. До універсальної будівельної техніки додається змінне робоче устаткування — грейфери, гідромолоти.

Випускаються навантажувачі з вантажопідйомним пристроєм, що розташований фронтально або встановлений на поворотній платформі. Продуктивність останніх вища, оскільки при вантаженні на рухомі засоби скорочується холостий хід навантажувача.

Є конструкції навантажувачів, у яких вантажопідйомний пристрій розташований не попереду, а збоку, в глибокому поперечному отворі, звідки він може переміщатися вгору, вниз і упоперек подовжньої осі. Такий пристрій дозволяє піднімати довгомірні вантажі і укладати їх на платформу навантажувача паралельно його подовжній осі.

Пересувна вантажна будівельна техніка відрізняються одна від одної ходовим пристроєм: пневмоколісні, гусеничні.

До вантажної будівельної техніки циклічної дії відносяться: автонавантажувачі, навантажувачі на пневмоколісному ходу і тракторні навантажувачі на пневмоколісному і гусеничному ходу.

Гідравлічний повноповоротний гусеничний екскаватор-планувальник з телескопічною стрілою призначений для зачисних і екскаваційних робіт малих об'ємів:

  • За допомогою змінного робочого устаткування – грейфера або гідромолота, що встановлюється на кінці стріли, можна виконувати роботи зрізанню і планування укосів і котловану;
  • Зрізання, планування і вантаження ґрунту ковшем ємкістю 0,15 куб.м. з прямолінійною ріжучою кромкою;
  • Риття траншей і кюветів ковшем із зубами або з напівкруглою ріжучою кромкою без зубів. Максимальна глибина копання складає 1,65 і 2,25 м.

Робочим устаткуванням екскаватора-планувальника є телескопічна стріла з ковшем (як у телескопічного навантажувача JCB LOADALL 535-140), висувна частина якої переміщається на 1615 мм. При пересуванні екскаватора стріла знаходиться в горизонтальному положенні, при роботі може відхилятися вниз на 45 і вгору на 25°. Нахил здійснюється за допомогою гідроциліндрів. Одночасно стріла екскаватора може повертатися щодо власної подовжньої осі на 50° в кожну сторону. Разом із стрілою таке ж положення займає і ріжуча кромка ковша. Це дозволяє зачистити дно котловану, а також відправити і зачистити укіс під заданим кутом до горизонту.

Стріла комплектується надставкою, що збільшує радіус дії екскаватора на 1 м.

На екскаваторі встановлено три гідророзподілювача: два двосекційних і один трисекційний. Конструкція їх однакова. Золотники розподілу трипозиційні. У корпусі кожного розподільника встановлені запобіжний клапан з переливним золотником і зливний клапан.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 349 | 19/12/2009
Читайте также:
Использование болгарок с регулятором оборотов
Болгарки с использованием регулятора оборотов! Так, как же выбрать пра ...
Шлифование поверхностей из дерева
Даже если деревянная поверхность не требует шлифования и кажется совер ...
Выбрать подходящее грузоподъемное оборудование для выполнения строительных работ
Подбор грузоподъемного оборудования практичнее доверить квалифицирован ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Навантажувально-розвантажувальна техніка: екскаватор-планувальник»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/navantazhuvalno-rozvantazhuvalna-tehnika-ekskavator-planuvalnik/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/navantazhuvalno-rozvantazhuvalna-tehnika-ekskavator-planuvalnik/">Навантажувально-розвантажувальна техніка: екскаватор-планувальник</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/navantazhuvalno-rozvantazhuvalna-tehnika-ekskavator-planuvalnik/]Навантажувально-розвантажувальна техніка: екскаватор-планувальник[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ