СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Можливості широкоформатного друку

комментариев: 0 / добавить комментарий

Широкоформатний друк - це нанесення зображень великих форматів на листових і рулонних матеріалах. В більшості випадків, такими матеріалами є папір, вінілова плівка (наприклад, ORACAL або AVERY), прапори і ПВХ-тканини, сітка і т.і. За допомогою сучасної технології широкоформатного друку можна виготовити будь-які повнокольорові зображення шириною понад 1 метр.

Дуже широке застосування широкоформатний друк знайшов в зовнішній рекламі. За допомогою сольвентному широкоформатного друку виготовляються зображення для таких рекламних носіїв, як брандмауери, білборди, скроли, пілони, призматрони, троли, сітілайти, конвексборди і ін. Крім того, за допомогою такого друку виготовляється реклама на транспорті. Саме сольвентні фарби найчастіше використовують для зовнішнього застосування. Сольвент на 56% складається з ароматичних вуглеводнів, а останнє складають неграничні вуглеводні. Фарба містить в собі сольвент, який проникає в структуру матеріалу, на якому проводиться друк. Сольвентна фарба має цілий ряд характеристик, що необхідні для зовнішньої реклами, - вона не вигоряє, не розмивається водою і стійка до кліматичних умов.

Для внутрішнього застосування використовують водні, екосольвентні, масляні і уф-чорнила. При виготовленні різних елементів інтер'єру, виставкових стендів і вітрин використовується ультрафіолетовий широкоформатний друк. UV-друк дозволяє наносити зображення практично на будь-які типи поверхонь. З його допомогою можна нанести зображення на керамічну плитку або підвісну стелю, на натяжні конструкції або бамбукові панелі. А за допомогою прямого ультрафіолетового друку по полотну, за рахунок використання якісних матеріалів і якості друку, можна отримати яскраві, соковиті репродукції. Значною особливістю uv-друку є використання спеціальної фарби, що твердіє при опромінюванні ультрафіолетовим випромінюванням з певною довжиною хвилі. Такий процес називається уф-отвердінням. Це фотохімічна реакція, яка відбувається практично миттєво, що дозволяє значно скоротити терміни виготовлення рекламної продукції за допомогою такого роду широкоформатного друку.

Також існує широкий спектр матеріалів, які зазвичай застосовуються для широкоформатного друку.

  • Найпопулярніша і якісніша самоклеюча плівка Oracal, яка застосовується як для оформлення інтер'єру, так і для зовнішньої реклами. Найпоширеніші види: матова, глянцева і прозора.
  • Міцний водостійкий папір підвищеної непрозорості BlueBack і вініловий банер FrontLit, що вживаються в зовнішній рекламі на щитах (білбордах) з природним або штучним освітленням, а також на брандмауерах, стендах і ін.
  • Папір, що просвічує для яскравого і контрастного друку, стійкого до зовнішніх чинників CityLight, який використовується в світлових щитах з внутрішнім підсвічуванням і при друці плакатів.
  • Вінілові банери BackLit, що використовуються для світлової реклами на лайт-боксах і сіті-лайтах, і світлонепроникні банери типу BlackOut, призначені для вуличних перетяжок і банерів, що вільно висять, в торгових і виставкових залах. Досить популярні ламіновані і литі банери для широкоформатного друку, якість і ціна яких задовольнить найвимогливішого клієнта.

Для зовнішнього і внутрішнього широкоформатного друку використовують різні друкуючі пристрої. Правильний вибір друкарської техніки прямопропорційно відображається на якості графічної продукції. Тому, для інтер'єрного широкоформатного друку зазвичай використовуються спеціальні плоттери з чорнилом на водній основі і основі ексосольвенту. Продукцію, яка служитиме на вулиці, друкують сольвентні плоттери, в яких використовується чорнило на основі сильних розчинників. Плоттер - це спеціальний механізм, що за своїм виглядом нагадує величезний принтер і що діє за подібним принципом. У широкоформатному друці за допомогою автоматичних настройок плоттера через комп'ютер з великою точністю викреслюють малюнки, схеми, складні креслення і будь-яку іншу графічну інформацію на папері і спеціальних матеріалах великих розмірів, які згадані вище.

Широкоформатний друк привертає відповідністю будь-яким вимогам до високої стійкості по відношенню до сонячних променів і атмосферних опадів. Якість, практичність і зручність - три головних складових в роботі з широкоформатним друком.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 99 | 20/12/2009
Читайте также:
Огнебиозащита древесины Неомид 450-1
На сегодняшний день вопрос защиты древесины стоит очень остро. Многие ...
Защита металлов от коррозионного воздействия окружающей среды
Большинство материалов, используемых для изготовления разнообразных пр ...
Производство и применение эмали ПФ-115. (Часть II)
Основными операциями технологического процесса производства эмали ПФ-1 ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Можливості широкоформатного друку»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/mozhlivosti-shirokoformatnogo-druku/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/mozhlivosti-shirokoformatnogo-druku/">Можливості широкоформатного друку</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/mozhlivosti-shirokoformatnogo-druku/]Можливості широкоформатного друку[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ