СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Монреаль як чудовий варіант вояжу для цінителів

комментариев: 0 / добавить комментарий

Кожного разу, коли обговорюється місце, де хотілося б провести довгоочікувану відпустку, спливає дуже багато незвичайних рішень для подорожей. Більшість місць бюджетного і не дуже відпочинку зазвичай у людей на слуху. Деякі напрями менш затребувані, але від цього вони не перетворюються на менш цікаві з погляду проведення відпустки. Чом би вам не поїхати в одне з найдивовижніших міст Америки, Монреаль? Вірність зробленого рішення знайде своє підтвердження відразу після приземлення літака. Перебування і екскурсії в Монреалі відразу занурять вас в шматочок Франції в англомовній Канаді. Це місто в Канаді цікаве практично у будь-яку пору року. Влітку тут приємно блукати старими бульварами, а в дощ вас захопить велике число підземних переходів і галерей, побудованих під всім центром Монреаля.

Зосереджені тут і там бруківки старого міста, доглянуті мальовничі парки, сучасні багатоповерхові будівлі, численні історичні пам'ятники, старовинні особняки – все це Монреаль, друге за розміром місто Канади, яке розкинулося на кам'янистому острові на середині річки St. Laurent в центрі канадської провінції Квебек.

Дивовижна історія походження Монреаля. У 1535 році французький дослідник Jacques Cartier наткнувся на велике село канадських індійців біля підніжжя невисокої гори, яку він вирішив назвати Mont Royal. Ця назва і дала нинішнє звучання імені міста — Монреаль. Час тече, і в наші дні Монреаль трансформувався у великий річковий порт, а також в культурний, промисловий, фінансовий центр країни. Монреаль нерідко називають Парижем Північної Америки, і найменування це дане не просто так. Місто заснували французи багато століть назад, і зараз французька мова служить нативною мовою для більшості городян. А проживає в Монреалі не менше 3 000 000 городян, кожен зі своїми мріями, радощами, жалем, прагненнями, турботами, надіями і планами на життя.

Франкофонний Монреаль є одним з наймолодших міст Канади і ось чому в ньому знаходиться багато історичних будинків архітектури минулих століть. Планування Монреаля кардинально різниться від планування багатьох міст Північної Америки. Замість зазвичай хаотично розкиданих безликих коробок ділових і адміністративних будівель, що характерно для майже всіх американських населених пунктів, в центрі цього франкофонного міста знаходяться старовинні кам'яні будівлі з красивою ліпниною, портиками і колонадами.

Дивно, але в Монреалі є навіть зменшені копії відомих архітектурних пам'ятників світу. Наприклад, якщо перетнути в центрі мегаполісу квадратну ринкову площу, ви опинитеся біля воріт собору Нотр-дам де Бон Секур. Це візуальна копія Собору Паризької Богоматері, яка була закладена в 1824 році. Собор Notre-Dame-de-Bon-Secours вважається найстародавнішою спорудою Монреаля. Він був споруджений, щоб зберігати в пам'яті тих, хто помер у водах Атлантики. Усередині собору на стінах розвішені зображення святих покровителів всіх плаваючих і мандрівних. У нішах Нотр-дам де Бон Секур розміщені невеликі копії різних судів: від фрегатів 16 століття і простих рибальських човнів до сучасних атлантичних лайнерів. Відповідають цьому собору і інші архітектурні і історичні пам'ятники старого міста. Без сумніву, старі церкви, пам'ятники, незліченні лавки сувенірів, темні від часу стіни і вузькі вулиці зроблять вашу прогулянку Монреалем незабутньою.

Джерело: Сайт статей Stateyki.Org.Ua

комментариев: 0 | просмотров: 63 | 17/12/2009
Читайте также:
Великая Китайская стена – Восьмое чудо света
Великая Китайская стена - это по праву "восьмое чудо" света. Этот памя ...
Венеция - город-памятник
Разве имеет смысл описывать этот город, какими-то общими словами. Все ...
В каких бы странах хорошо отдохнуть?
Постоянно в преддверии отпуска мы размышляем, как бы получше его прове ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Монреаль як чудовий варіант вояжу для цінителів»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/monreal-yak-chudovii-variant-voyazhu-dlya-tsiniteliv/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/monreal-yak-chudovii-variant-voyazhu-dlya-tsiniteliv/">Монреаль як чудовий варіант вояжу для цінителів</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/monreal-yak-chudovii-variant-voyazhu-dlya-tsiniteliv/]Монреаль як чудовий варіант вояжу для цінителів[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ