СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Мистецтво еротичного масажу

комментариев: 0 / добавить комментарий

Коли ви спіткаєте мистецтво і техніку під назвою "еротичний масаж", то зможете дати дівчині насолоду, про яку вона і не мріяла. Вона благатиме вас, стогнатиме, оскільки це набагато краще і приємніше, ніж вульгарний секс на середньому рівні... Ця стаття не про те, як на швидку руку пом'явши груди і покрутивши соски, кинутись штурмувати ще суху піхву. Високе мистецтво еротичного масажу не терпить поспіху.

Якісний, хороший секс вимагає пошани і розуміння компаньйона, високого рівня довіри. При вірному і вдумливому підході, еротичний масаж стане відмінним засобом, який ви зможете приєднати в свій арсенал і застосовувати як прелюдію до сексу. У еротичний можна обернути практично будь-який масаж. Для цього треба зробити практично всі рухи неспішними і такими, що погладжують. Адже більшість любителів прагнуть просто швидше перейти до сексу, що зовсім не таїть в собі ніякої майстерності. Для еротичного масажу більше всього підійдуть приглушене світло і тиха, приємна музика. Повітря в кімнаті зобов'язане бути теплим, оскільки під час масажу тіло дівчини буде голим. Плюсом будуть пахощі або ароматичні свічки. Головне - не перестарайтеся! Перед масажем усунете все, що зможе відірвати вас від процесу - вимкніть телефон, створіть інтимну атмосферу. Масаж краще всього робити на широкому великому ліжку. Щоб зберегти ліжко від олії, можна послати тонкий поліетилен, а зверху застелити простирадлом. Звичайно, ви можете зробити досконалий масаж "насухо", але навіть не дуже професійні масажні рухи із застосуванням олії будуть набагато приємніше. А ось базові погладжування, що ковзають по сухій шкірі зробити взагалі не вийде, тому як відчуття будуть зовсім не ті.

Для масажу необхідна зовсім не моторна або вершкова олія. Краще всього використовувати масажну олію холодного прямого віджимання. Масажна олія прямого холодного віджимання є в наявності в парфумерних магазинах або косметичних салонах. Вона може володіти абсолютно різними запахами - від мускусу і амбри до шоколаду і лаванди. Ще варто поклопотатися про температуру олії - вона зобов'язана бути теплою. Для цього потрібно поставити його у ванну з теплою водою. Масаж починається так - дівчина лежить спиною вгору, а ти розтираєш маслом всі недоступні і доступні ділянки тіла - плечі, спину, шию, ноги, руки і сідниці. Не повинно залишитися ні єдиної ділянки сухої шкіри. Шкіра вбиратиме масло, тому періодично треба намочувати в нім руки.

Перевернувши дівчину на спину, треба намазати маслом її ноги, живіт, груди і плечі. В кінці масажу можна буде відразу зайнятися сексом, не заходивши в душ. Ви ковзатимете один по одному, даруючи нові відчуття. Основа медичного масажу - глибока дія на внутрішні тканини.

Еротичний масаж (боді - масаж), навпаки, складається з пластичних поверхневих погладжувань. Робити його потрібно обома руками одночасно, при цьому кожна з них повинна рухатися по своїй траєкторії руху, мати свої швидкість і силу дотику. Чим далі один від одного розташовуються ділянки тіла, на які ти впливаєш, тим краще. Наприклад, правою рукою можна масажувати її плечі і спину, а лівою - ноги. Ця техніка володіє гіпнотичним ефектом. Річ у тому, що коли людина розслаблена і тактильні відчуття загострені, розум може відстежувати не більш за одну крапку, рухому по тілу. Коли ж їх дві або більш і кожна переміщається по-своєму, мозок перестає усвідомлювати, що відбувається і вимикає думки, цілком віддаючись відчуттям. Масаж в чотири або ж у вісім рук вимикає мозок геть і перетворює людину на істоту, що мукає від задоволення. Статеві губи, груди і клітор володіють гіперчутливістю, тому масажисти і мануал - терапевти при масажі прагнуть обходити ці зони стороною, щоб не потрапити в двозначну ситуацію. Але ніхто тебе не обмежує, якщо ти робиш еротичний масаж своїй подрузі! Періодично ніжно і, як би ненавмисно, торкайся до її ерогенних зон. Від таких торкань її реакція тільки ще більше посилиться і розохотить бажання.

автор: Масажист
комментариев: 0 | просмотров: 498 | 11/11/2009
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Мистецтво еротичного масажу»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/mistetstvo-erotichnogo-masazhu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/mistetstvo-erotichnogo-masazhu/">Мистецтво еротичного масажу</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/mistetstvo-erotichnogo-masazhu/]Мистецтво еротичного масажу[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ