СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ми обираємо, нас обирають

комментариев: 0 / добавить комментарий

Як повідомлялося на розширеній колегії облдержадміністрації, на сьогодні формування спеціальної автономної телекомунікаційної мережі, якою здійснюється передача інформації про виборців між органами ведення Реєстру та Центральною виборчою комісією, завершено та введено в експлуатацію. Нині всі органи ведення Реєстру отримали доступ до сформованої бази.

Попередня робота відділів ведення Реєстру над списками виборців була спрямована на виявлення двійників у списках виборців за даними ЦВК, на усунення технічних помилок у записах, що містяться у списках виборців, на внесення змін відповідно до звернень громадян.

На початок роботи над коригуванням списків кількість виборців по області складала 814453 особи. Після проведення відповідної роботи відділами ведення Реєстру кількість виборців у списках станом на 13 вересня становить 794767 осіб. Тобто за час роботи над уточненням наявних списків виборців загальна їх кількість скоротилася на 16686 осіб. Ця цифра складається із виключених двійників, виявлених померлих громадян та тих, які змінили своє місце проживання і виїхали з області.

За даними органів МВС України в Кіровоградській області внесено 59845 змін до бази даних (7,5 відсотка від загальної кількості виборців). У тому числі: 5038 – особи, яким виповнилося 18 років, 211 осіб набули громадянства України, семеро припинили своє громадянство, 45004 особи зареєстровані у межах області, 19585 – знято з реєстрації.

За даними органів Мінюсту України в Кіровоградській області внесено 30100 змін до бази (3,76 відсотка від загальної кількості виборців). Із них: 23414 – померлі, 6686 – змінили прізвище, ім’я, по батькові, дату або місце народження. За даними військових частин та військових комісаріатів внесено уточнюючих змін по 1806 особах. За даними органів опіки та піклування внесено 270 записів. За інформацією органів державного департаменту з виконання покарань в області внесено зміни по 939 особах.

Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців», кожен виборець за власною ініціативою має право звернутися до органу ведення Реєстру щодо уточнення, зміни персональних даних, а також з питання включення чи виключення його із списків виборців.

За період роботи відділів ведення Реєстру області до цих структурних підрозділів звернулося 2826 осіб. З них 1540 – стосовно внесення змін до персональних даних, 665 – щодо уточнення даних Реєстру, 543 – з питання свого включення до списків виборців, шість осіб – щодо виключення, також було два звернення від Партії Регіонів.

Аналізуючи інформацію, надану відділами ведення Реєстру, можна зазначити, що на цей час у базі даних списків виборців є відомості про 52228 осіб пенсійного віку, з яких 3142 – віком старше 90 років. Також у базі даних списків виборців існують відомості про 15287 осіб, неспроможних самостійно пересуватися. Вони, відповідно до виборчого законодавства, потребують забезпечення можливості голосування вдома.

Робота із внесення змін до бази даних відділами ведення Реєстру триває.

автор: Євген Брунька
источник: pravda.kr.ua | комментариев: 0 | просмотров: 55 | 22/10/2009
Читайте также:
Единая справочная служба Нижнего Новгорода Светлый город
Думали ли вы о том, что зачастую преградой в практической реализации п ...
Эксперт: Только выбывание Тимошенко или Януковича
Единственным фактором, который будет в состоянии кардинально поменять ...
Словакия закрыла два пограничных перехода с Украиной
Словакия закрыла два из пяти пограничных переходов на словацко-украинс ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ми обираємо, нас обирають»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/mi-obirajemo-nas-obirayut/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/mi-obirajemo-nas-obirayut/">Ми обираємо, нас обирають</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/mi-obirajemo-nas-obirayut/]Ми обираємо, нас обирають[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ