СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Металеві стелажі для вас

комментариев: 0 / добавить комментарий

Якщо говорять про якісні меблі, звичайною справою представляються м'які дивани, різьблені столики і широкі ліжка. Але є і інший вид меблів. Від якого іноді залежить успішність роботи і привабливість майна. Мова буде про металеві меблі: сейфи, верстаки і таке інше. Сейфи призначені для зберігання грошей, цінних паперів. Простіше кажучи, сейф потрібний для того, що ви хочете відокремити від сторонніх очей, рук і процесів. Сейфи існують різних типів – все відштовхується при їхньому виборі від ваших потреб. Якщо ви хочете заховати свої заощадження в який-небудь затишний куточок, то вам потрібний вбудований сейф. А якщо ви хочете застосовувати такі меблі як елемент декору, то вам підійдуть унікальні сейфи різних серій. Для любителів універсальності зараз створюється дуже багато видів металевих стелажів. Стелажі можуть бути невеликі – квартирні, для зберігання книг. А можуть бути і для складу – поверхові. У офісах, звичайно, великою популярністю користуються не дерев'яні шафи, а шафи металеві – вони і зручніше, і не привертають увагу. Якщо ви дружите із спортом або хоч би іноді потрапляли у фітнес-центри, то ви, відсотків на 90, стикалися з гардеробними шафами, які теж виготовляються з металу. Якість всіх цих видів металевих меблів – це захист ваших речей і просто хороший елемент стилю хай-тек.

Цікаво: Перші сейфи з'явилися в Англії в XIX ст. із збільшенням числа капіталістів. Саме тоді прості скрині і шафи змінилися шафами, зробленими із сталі і забезпеченими міцними замками. Вони були незвичайно надійними — до винаходу ацетиленово-кисневого різака. Після цього почали застосовувати два шару металу, додатково прокладені міддю і шаром бетону. Спочатку сейфи закривалися на ключ. Зломщики відкривали їх, зламуючи замки ломом або ж висаджуючи за допомогою пороху, що засипався в щілину замка. Були винайдені механічні замки — шифровані з циферблатом, який набирався на декількох дисках, що оберталися. Такі замки почали відкривати з використанням медичного стетоскопа — тому що коли цифра займала правильне положення, лунало легке клацання. Деякі навчилися відчувати вібрацію дверцят при клацанні замку. Цей недолік був подоланий після другої світової війни, коли диски циферблатів і замки почали видавати серію додаткових клацань, що заважало правильному підбору комбінації.

автор: Ведмежатник з досвідом
комментариев: 0 | просмотров: 123 | 16/11/2009
Читайте также:
Пациент под защитой
Как обеспечить безопасность людей в больнице? Как обеспечить оперативн ...
Гаджет: ломаем сейфы и банкоматы устройством за $150
Австралийские специалисты по безопасности разработали устройство, спос ...
Особенности работы GSM сигнализаций
Краткий обзор столь популярных на сегодня охранных системы - GSM сигна ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Металеві стелажі для вас»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/metalevi-stelazhi-dlya-vas/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/metalevi-stelazhi-dlya-vas/">Металеві стелажі для вас</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/metalevi-stelazhi-dlya-vas/]Металеві стелажі для вас[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ