СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Манікюр. Скільки успіху дає вдалий манікюр

комментариев: 0 / добавить комментарий

Якщо ви чоловік, то радимо вам закрити цю статтю і пошукати собі щось цікавіше, але якщо ви жінка, то вам варто ознайомитись з поданою тут інформацією. Сьогодні ми спробуємо швидко з’ясувати, наскільки манікюр, наприклад, манікюр в Ужгороді, доповнює, чи змінює ваш жіночний імідж.

В якості досліджуваної буде жінка віком 25-35 років, яка веде активний спосіб життя, приймає участь у заходах, де присутня велика кількість людей, а також слідкує за останніми модними трендами. Те, що вона є постійним учасником «корпоративів» і свят, вже говорить про то, що вона стикається там з великою кількістю жінок, які намагаються сподобатись іншим та ретельно обирають свій одяг та зовнішні аксесуари. Тобто, ця жінка буде знаходитись в оточенні, яке не просто так одягається, аби їм було зручно. Ні. Вони одягаються, щоби своїм одягом завоювати оточуючих. І це є одним з важливих елементів переконання - ваш зовнішній вигляд. Одяг буде першим великим елементом. Надамо йому умовно 50% від загального успіху, який ви можете викликати лише цим одним елементом. Половина – це добре, але варто ще отримати і наступні 50%, правда?

Наступним елементом зовнішнього вигляду стануть прикраси. Як штучні, так і природні на вашому тілі.

До штучних ми віднесемо коштовності, прикраси, зачіску, манікюр в Ужгороді та макіяж. Це всі ті речі і матеріали, які не були вашими від природи, але ви їх самі собі підібрали. До природніх ми віднесемо ваші фізичні дані. Тобто ваші «розміри», якими ви пишаєтесь і намагаєтесь підкреслити. Це можна зробити як одягом, так і спеціальними вправами для розвитку, або в самий кардинальний спосіб – хірургічна косметична корекція. Також умовно надамо всьому цьому списку прикрас 50% від успіху. Тож манікюр в цьому списку займає одну з 5ти позицій. Вона не сама головна, але і не зайва. Її вартість «спокуси і завоювання оточуючих» - на рівні 10% (1/5 від 50%). Добре, ми визначились, наскільки манікюр впливає на ваш зовнішній вигляд.

Тепер останнє питання. Хто більше розцінює якість вашого манікюру: жінки чи чоловіки? Як не дивно, то більше цікавить ваш манікюр саме жінок. Чоловіки не встигають звернути на нього увагу, якщо ви знаходитесь дуже мало біля них. Він буде оцінювати вас загалом, як комплексний образ. До цього образу входять всі елементи перераховані вище, але звернути увагу на всі деталі він не встигне. А ось жінки з цією функцією справляються на відмінно. Вони встигнуть побачити на вас не тільки основні елементи, але і всі другорядні. І саме це дає їм успіх. Вони з задоволенням перебирають одна від одної виграшні комбінації одягу, макіяжу, манікюру і користуються ними для власних перемог. Тобто якщо ви бажаєте отримати стовідсотковий результат, то варто робити першокласний манікюр. Якщо чоловіки і не помітять, то жінки точно будуть заздрити і втрачати свою власну впевненість. А ви отримаєте увагу і перемогу цього дня і цієї вечірки.

автор: Марина
комментариев: 0 | просмотров: 48 | 22/02/2015
Читайте также:
Окрашивание волос в салоне красоты и дома. В чем разница?
В салоне красоты de Lis г. Киева вы получите тот результат окрашивания ...
Эффективная и безопасная чистка лица в салоне
Чистка лица – косметологическая процедура, избавляющая кожу от орогове ...
Как мужчине выбрать нижнее белье для своей женщины: 5 полезных советов
Во всем мире миллионы мужчин постоянно мучит вопрос - как выбрать и ку ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Манікюр. Скільки успіху дає вдалий манікюр»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/manikyur-skilki-uspihu-daje-vdalii-manikyur/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/manikyur-skilki-uspihu-daje-vdalii-manikyur/">Манікюр. Скільки успіху дає вдалий манікюр</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/manikyur-skilki-uspihu-daje-vdalii-manikyur/]Манікюр. Скільки успіху дає вдалий манікюр[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ