СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Махровий рушник – річ першої необхідності

комментариев: 0 / добавить комментарий

Махрові рушники можна сміливо зараховувати до предметів першої необхідності. Щоденні гігієнічні процедури, прийняття душу, похід на пляж або в басейн — в кожному з цих випадків просто не обійтися без м'якого, пухнастого, вбираючого вологу рушника.

Матеріали для виготовлення рушників

Для виготовлення якісних рушників використовують натуральну сировину, таку як бамбукове волокно і бавовна. Примітно, що структура махри надає виробу легкий масажний ефект, так що витираючи шкіру подібним рушником, ми ще й масажуємо її. У продажу можна зустріти і рушники, які мають дві різні сторони: велюрову і махрову. Власникам чутливої шкіри підійдуть саме такі вироби, так як сторона, на якій зстрижені петельки махри, відрізняється особливою м'якістю. Дуже високою якістю відрізняються рушники з бамбука. Шовковиста текстура робить їх неймовірно приємними для тіла, витиратися такою тканиною одне задоволення. Безперечною перевагою цього різновиду рушників є той факт, що вони швидко сохнуть, чим запобігають створення сприятливих умов для розвитку бактерій. До того ж якості бамбука дозволяють рушникам зберігати свою первісну привабливість і соковитість кольору навіть після тривалого використання і численних прань.

Колірне оформлення рушників

Зовнішній вигляд рушника має велике значення, адже оточуючи себе гарними речами, ми створюємо навколо себе затишок. Тому правильно підібраний рушник може стати справжньою декоративною прикрасою ванної. Ринок текстилю пропонує рушники самих різних забарвлень: однотонні, кольорові, з орнаментами та малюнками, різноманітними принтами і вишивкою. Багато споживачів помилково вважають, що однотонні рушники — це прерогатива готелів, саун, басейнів та інших громадських закладів. А якщо замислитися, то саме однотонні вироби можна назвати найбільш зручними і практичними для домашнього використання. І цьому є кілька причин:

  1. У кожного в домі має бути свій особистий рушник. Купуючи однотонні рушники різних кольорів, можна розділити їх між членами сім'ї, враховуючи при цьому переваги кожного.
  2. Зручно прати. Хвилинна сортування за кольором полегшить завдання.
  3. Відмінний подарунок. Можна не задумуючись купувати рушник того відтінку, який подобається його майбутньому власнику і не турбуватися про те, що малюнок чи аплікація будуть не в його смаку.
  4. Однотонний рушник — це завжди стильно, красиво і зручно.

В ДомТекстиль, завжди якісно!

автор: Інтернет - магазин "ДомТекстиль"
источник: domaukr.com.ua | комментариев: 0 | просмотров: 96 | 02/05/2015
Читайте также:
Как выбрать музыкальный инструмент для дома, чтобы не мешать соседям
В данной статье мы расскажем вам, как выбрать инструмент, подходящий д ...
Вейпы вредны — вымысел или правда
Со школьной скамьи каждый знает, что капля никотина убивает лошадь, в ...
Популярные украинские производители текстиля для дома
Основные преимущества при выборе текстиля отечественного производства. ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Махровий рушник – річ першої необхідності»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/mahrovii-rushnik-rich-pershoji-neobhidnosti/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/mahrovii-rushnik-rich-pershoji-neobhidnosti/">Махровий рушник – річ першої необхідності</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/mahrovii-rushnik-rich-pershoji-neobhidnosti/]Махровий рушник – річ першої необхідності[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ