СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Лікування та діагностика в клініках Німеччини і Мюнхена. Невеликий огляд ринку медичних послуг Німеччини

комментариев: 0 / добавить комментарий

Віднедавна в періодичних виданнях часто почали з'являтися публікації, присвячені темі лікування за кордоном, велику кількість оголошень можна побачити і в безмежних просторах всесвітньої павутини. Провівши моніторинг публікацій про те, де краще всього пройти лікування за кордоном, я вирішила зупинитися на країні, яка є однією з кращих в наданні медичних послуг - Німеччині.

Німеччина – дивовижна країна, яка з властивою їй увагою і педантичністю впродовж багатьох десятиліть покращувала одну з найпріоритетніших галузей - тієї, що відповідає за здоров'я нації. Розробка сучасних технологій, участь в науково-дослідних програмах і висококваліфіковані кадри вивели медицину Німеччини на лідируючі позиції в області охорони здоров'я в світі. А клініки швидкої допомоги Берлін-Марцан і Гамбург-Боберг визнані кращими в Європі. За достатньо короткий термін в цій країні створили багаторівневу систему медичних установ, до складу яких входять клініки (спеціалізовані і загального користування), медичні центи і науково-дослідні лабораторії. На території Німеччини налічується більше 2 000 медичних установ, в яких працюють близько 300 000 фахівців вищої кваліфікації. Медична діагностика в Німеччині, проведення операцій будь-якого ступеня складності, стаціонарне і амбулаторне лікування, заходи щодо реабілітації пацієнтів – це далеко не повний перелік послуг, які сьогодні пропонують клініки в Німеччині.

Всі ці послуги з недавніх пір сталі доступні і вихідцям з країн СНД. Що ж потрібно зробити, щоб ці блага цивілізації стали вам доступні?

Механізм достатньо простій і відпрацьований.

Перше: вам потрібна віза для в'їзду до Німеччини на лікування.

Друге: перед вами стане питання про вибір клініки для лікування.

Для вирішення цього питання вам досить буде звернутися на сайт компанії Bavaria Med Service GMBH, де представлені провідні клініки Німеччини з описом їх галузевої спеціалізації. Якщо у вас при виборі лікувальної установи виникли питання, то ви можете зв'язатися з представниками клініки і роз'яснити для себе всі нюанси лікування.

Німецькі лікарі приділяють велику увагу діагностиці, що дає можливість починати лікування на ранніх стадіях захворювання. Це багато в чому визначає успіх всього курсу лікування.

При первинному обстеженні можливе поєднання з туристичним відпочинком, так званий медичний туризм. Лікування в Німеччині може перетворитися для вас на повноцінний відпочинок: так звані комплексні тури оздоровлення, коли ви зможете не тільки вирішити проблеми, що виникли з вашим здоров'ям, але і чудово відпочити, проводячи час на екскурсіях і прогулянках по місту.

Рівень супутнього сервісу буде для вас приємною несподіванкою. Медичні працівники оточать вас турботою і увагою впродовж всього перебування в клініці.

Основними напрямками, в яких Німеччина надає медичні послуги, є: кардіологія, судинна хірургія, нейрохірургія, онкологія, травматологія, урологія, гінекологія, естетична медицина тощо.

Розглянемо особливості деяких з них.

Онкологія. Про те, що лікуванню онкології в Німеччині приділяють велику увагу, говорить той факт, що вона займає одне з лідируючих місць в області діагностики і лікування раку серед євроазіатських держав. Унікальна методика лікування важких форм раку за допомогою Кібер-ножа. Кібер клініка "Кібер ніж" – медична установа, що має в своєму арсеналі сучасну високотехнологічну зброю проти раку. Дія приладу заснована на радіотехнологічних процесах із застосуванням надточної робототехники. По суті, Кібер-ніж це устаткування наступного покоління.

Ще одна послуга, яку пропонують в клініках Мюнхена, це лікування безпліддя. За статистикою, на сьогоднішній день, 25% подружніх пар в СНД страждають безпліддям. Клініки Німеччини пропонують унікальні технології лікування безпліддя.

Пологи в Німеччині. Народження дитини – це дивовижний процес, результатом якого є поява на світло нової людини. Всі жінки знають, на скільки цей процес важливий, і наскільки він емоційний і як хочеться, щоб поряд з тобою в цю хвилину були люди, які тебе розуміють і підтримують. Кращі лікарі Німеччини запропонують вам професійні послуги і комфортні умови для народження вашого малюка.

А якщо врахувати, що весь процес лікування відбувається на самому вищому професійному рівні, з використанням високотехнологічного устаткування і, керуючись результатами сучасних науково-дослідних інститутів, то можна з упевненістю сказати, що ваше життя в надійних руках.

Отже, у вас ще залишилися сумніви в тому, де провести своє лікування за кордоном?

автор: Медичний менеджмент
источник: bavarmed.com | комментариев: 0 | просмотров: 180 | 12/11/2009
Читайте также:
Лечение в Израиле - особенности и стоимость
Медицинский туризм в Израиле включает диагностику и лечение больного. ...
Операция детям с ДЦП по методу доктора Ульзибата в Германии. Перкутанная миофасциотомия
Известно, что лечение ДЦП в Германии занимает важное место в системе з ...
Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія
Лікування гліобластоми мультиформної Кібер-Ножем не йде ні у яке порів ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Лікування та діагностика в клініках Німеччини і Мюнхена. Невеликий огляд ринку медичних послуг Німеччини»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannya-v-klinikah-nimechchini-i-myunhena-nevelikii-oglyad-rinku-medichnih-poslug-nimechchini/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannya-v-klinikah-nimechchini-i-myunhena-nevelikii-oglyad-rinku-medichnih-poslug-nimechchini/">Лікування та діагностика в клініках Німеччини і Мюнхена. Невеликий огляд ринку медичних послуг Німеччини</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannya-v-klinikah-nimechchini-i-myunhena-nevelikii-oglyad-rinku-medichnih-poslug-nimechchini/]Лікування та діагностика в клініках Німеччини і Мюнхена. Невеликий огляд ринку медичних послуг Німеччини[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ