СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія

комментариев: 0 / добавить комментарий

CyberKnife радіохірургія для лікування раку мозку

Протягом останніх трьох десятиліть передова технологія, відома як радіохірургія, виникла, як альтернатива хірургії для декількох типів раку, в т.ч. і для лікування без операції мультиформної гліобластоми (раку мозку) - http://cliniccyberknife.ru/lechenie-glioblastoma.

На відміну від традиційної променевої терапії, в якій малі дози радіації відпускаються протягом декількох тижнів і місяців, радіохірургія може лікувати пухлину в проміжку від одного до п'яти сеансів з використанням високих доз радіації і з високою точністю.

Під час радіохірургії при лікуванні раку мозку сотні вузьких пучків випромінювання атакують пухлину з різних точок. Ця точна обробка націлена на пухлину і не пошкоджує навколишні здорові тканини мозку.

Для того щоб бути ефективною і безпечною, радіохірургія повинна бути точною. Для досягнення цієї точності, деякі радіохірургічні пристрої, такі як Гамма-Ніж, вимагають жорсткого пристрою, званого стереотаксичною рамкою, щоб тримати голову пацієнта, щоб система могла точно визначити місце розташування пухлини. Після застосування місцевої анестезії, фахівець прикручує гвинтами цю рамку до черепа пацієнта. Пацієнти часто і обґрунтовано вважають ці рамки незручними і болючими. Крім того, якщо потрібно кілька сеансів лікування, пацієнту, можливо, доведеться бути госпіталізованим разом з рамкою протягом декількох днів, поки лікування не буде завершено.

На щастя, інші радіохірургічні пристрої усунули необхідність стереотаксичної рамки. До них відноситься і CyberKnife (Кібер-Ніж), що дозволяє лікарям досягти високого рівня точності і дозволяє пацієнтам лікуватися від раку та пухлини неінвазивно і амбулаторно.

Уподобання пацієнтів: Кібер-Ніж vs. Гамма-Ніж

Багато онкологічних центрів лікували пацієнтів Кібер-Ножем після того, як вони перед цим лікувалися Гамма-Ножем (GammaKnife). Вони часто говорять, що якщо вони будуть мати потребу в додатковому лікуванні в майбутньому, то вони завжди віддадуть перевагу лікуванню Кібер-Ножем.

Зазвичай пацієнти не відчувають ніяких побічних ефектів після того, як проходять від 1 до 5 обробок радіохірургією CyberKnife. Іноді разова доза стероїдів, які можуть викликати побічні ефекти, може бути дана після одноразової лікувальної обробки, але більшу частину часу стероїди не потрібні. Побічні ефекти у вигляді головного болю і нудоти зустрічаються рідко. Якщо є які-небудь втрати волосся то, як правило, вони невеликі і неоднорідні. Пацієнти ніколи не втрачають все своє волосся.

Найбільш істотна відмінність між повним опроміненням мозку традиційної радіотерапією і лікуванням раку мозку Кібер-Ножем є те, що Кібер-Ніж не впливає на здатність пацієнта думати.

Пацієнти, які мають метастази в головному мозку і лікуються Кібер-Ножем, насолоджуються набагато кращою неврологічною якістю життя, ніж пацієнти, які проходять лікування всього мозку традиційною променевою терапією.

Хіміотерапія для лікування раку мозку

Ліки для хіміотерапії вводяться хворому в різних формах. Найчастіше перорально (шляхом прийому таблеток), а також вводяться в шкіру або м'язи, або через IV інфузію (внутрішньовенно) при якій рідка форма ліків повільно тече через трубку в вену руки, або також внутрішньовенно, але в синхронізованих тимчасових дозах.

Хіміотерапія впливає як на здорові тканини, так і на ракові клітини, тому пацієнти часто відчувають побічні ефекти, такі як сильна нудота і блювота, інфекції, втома і втрата ваги.

Хворі на рак мозку, як правило, отримують хіміотерапію в поєднанні з іншими видами лікування раку мозку. Наприклад, вона може бути використана як при метастатичній пухлині у головному мозку, так і в тканинах поза головним мозком, в яких спочатку зародилися ракові клітини.

автор: Гамбурзький центр променевої терапії та діагностики
комментариев: 0 | просмотров: 111 | 06/11/2016
Читайте также:
Лечение в Израиле - особенности и стоимость
Медицинский туризм в Израиле включает диагностику и лечение больного. ...
Операция детям с ДЦП по методу доктора Ульзибата в Германии. Перкутанная миофасциотомия
Известно, что лечение ДЦП в Германии занимает важное место в системе з ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannya-raku-golovnogo-mozku-kiber-nizh-cyberknife-himioterapiya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannya-raku-golovnogo-mozku-kiber-nizh-cyberknife-himioterapiya/">Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannya-raku-golovnogo-mozku-kiber-nizh-cyberknife-himioterapiya/]Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ