СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Лікування радіохірургією або радіотерапією спільно з гормональною терапією в два рази знижують ризик смерті від раку передміхурової залози

комментариев: 0 / добавить комментарий

Нове дослідження, проведене вченими-медиками показало, що шість місяців променевої терапії або радіохірургічне лікування Кібер-Ножем, що проводиться спільно з гормональною терапією, знижує ризик смерті від локально поширеної пухлини раку простати в два рази у порівнянні з проведенням тільки однієї радіотерапії або радіохірургії. Таке об'єднане лікування підходить не для всіх стадій хвороби, адже на початкових стадіях можна обійтися виключно лікуванням раку передміхурової залози системою Кібер-Ніж. Це вам підтвердять в тих онкологічних центрах, де цей диво-апарат є в їх розпорядженні. Для цього зверніться у таку онкологічну клініку через форму на сайті і отримайте безкоштовну онлайн-консультацію про можливості лікування.

Вчені повідомляють, що при курсі гормональної терапії протягом короткого терміну відзначено менше побічних ефектів, що зазвичай виникають в процесі курсу лікування, який проводиться довгостроково – від двох до трьох років, що вже позитивно. За короткий термін позбутися ракової пухлини допомагає тільки Кібер-Ніж, лікування раку простати яким зводиться лише до 5 амбулаторним сеансів. Терапія гормонами, яка відома як андроген-депріваціонна терапія, відчутно знижує рівні чоловічих гормонів, які сприяють зростанню ракової пухлини простати.

У проведеному дослідженні брали участь 802 чоловіки, у яких в процесі ранньої діагностики онкологічних захворювань виявилося місцево-поширене новоутворення раку передміхурової залози. Деяка частина з випробовуваних проходила лікування методом опромінення, інших же лікували із застосуванням опромінення спільно з гормональною терапією, термін якої склав 6 місяців. Всі учасники експерименту перебували під ретельним наглядом лікарів протягом 10 років. Отримані результати показали, що ті хворі, які проходили гормональну терапію протягом 6 місяців в сукупності з радіотерапією, мали набагато менше шансів померти від раку передміхурової залози, ніж чоловіки, які пройшли тільки курс опромінення і не отримали курс терапії гормонами - 11% проти 22 %, відповідно. Тобто очевидна різниця в два рази.

Доктор Девід Лам з новозеландського Університету Отаго, який є одним з дослідників, зазначив, що рання діагностика раку простати як і раніше залишається головною метою, але тепер, принаймні, чоловікам з сильно прогресуючою раковою пухлиною передміхурової залози можна запропонувати новий метод лікування раку простати, який дає набагато більше шансів для виживання.

автор: Владислав
источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 76 | 28/09/2016
Читайте также:
Перевозка больных
Перевозка больных является важной частью лечебного процесса. Правильна ...
Магнит, как пропуск внутрь организма
Поскольку мрт является без операбельной методикой – врачу радиологу не ...
УЗИ мошонки
В статье описаны причины по которым мужчинам иногда следует провести у ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Лікування радіохірургією або радіотерапією спільно з гормональною терапією в два рази знижують ризик смерті від раку передміхурової залози»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannya-radiohirurgijeyu-abo-radioterapijeyu-spilno-z-gormonalnoyu-terapijeyu-v-dva-razi-znizhuyut-rizik-smerti-vid-raku-peredmihurovoji-zalozi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannya-radiohirurgijeyu-abo-radioterapijeyu-spilno-z-gormonalnoyu-terapijeyu-v-dva-razi-znizhuyut-rizik-smerti-vid-raku-peredmihurovoji-zalozi/">Лікування радіохірургією або радіотерапією спільно з гормональною терапією в два рази знижують ризик смерті від раку передміхурової залози</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannya-radiohirurgijeyu-abo-radioterapijeyu-spilno-z-gormonalnoyu-terapijeyu-v-dva-razi-znizhuyut-rizik-smerti-vid-raku-peredmihurovoji-zalozi/]Лікування радіохірургією або радіотерапією спільно з гормональною терапією в два рази знижують ризик смерті від раку передміхурової залози[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ