СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Лікування раку та пухлини в Німеччині Кібер-ножем без операції. Гамбурзький центр променевої терапії та діагностики

комментариев: 0 / добавить комментарий

Кібер-ніж

Центр променевої терапії та діагностики (Кібер-ніж) розташований в м. Гамбург, Німеччина. Саме тут лікування пацієнтів проводиться із застосуванням новітньої розробки в галузі медицини, що має назву CYBERKNIFE (Кібер-ніж). Це унікальне обладнання найбільш безпечніше і ефективніше за всі інші методи лікування доброякісних і злоякісних новоутворень. Центр променевої терапії та діагностики – це сучасний медичний онкологічний центр, де проводиться лікування різних видів пухлин з використанням новітнього обладнання та прогресивних методик.

Центр променевої терапії та діагностики м. Гамбург, Німеччина

Центр променевої терапії та діагностики в Гамбурзі проводить безболісне, амбулаторне та щадне радіохірургічне лікування пацієнта. Замість втручання скальпелем відбувається точкове опромінення за допомогою спеціального наконечника, який концентрує промені, що мають високий енергетичний потенціал. У зв'язку з цим відбувається руйнування пухлинної тканини, а навколишня здорова тканина не піддається деструктивному впливу. Немає необхідності в проведенні відкритої операції. Метод дозволяє уникнути ускладнень, пов'язаних з фіксацією голови і проведенням наркозу. Немає необхідності в стаціонарному перебуванні, післяопераційному лікуванні.

Нова концепція системи "Кібер-ніж" дозволяє проводити безболісну терапію головного мозку, хребта та спинного мозку, а також у печінці, легенях, підшлунковій залозі, простаті, нирках т.і.

Додатково можна застосовувати не одну дозу опромінення, як це робиться зазвичай, а розділити цю дозу на 2-5 дрібніших доз. Завдяки цьому можна проводити терапію і в дуже чутливих ділянках тіла не пошкоджуючи навколишні здорові тканини. Якщо внаслідок подальшого розвитку захворювання знову знадобиться оперативне втручання, то його можна проводити в пролікованих областях (наприклад, в разі акустичної невриноми).

Нова сучасна технологія "Кібер-ніж" дозволяє проводити безболісні амбулаторні операційні втручання. Перевагами є відсутність фіксування, наркозу і відкритої операції. Немає необхідності в стаціонарному перебуванні.

Також немає необхідності післяопераційного лікування і подальшої реабілітації. Амбулаторне лікування за допомогою системи "Кібер-ніж" не тягне за собою істотних обмежень у повсякденному житті. Звичайний розпорядок дня може бути збережений після проведеного сеансу терапії.

Унікальність метода

Методика є унікальною через те, що апарат налаштований лише на точні межі пухлини, а не на опромінення великої ділянки тіла, що в жодному разі не шкодить тканинам, які є прилеглими до пухлини. В процесі лікування відбувається повторний контроль місця розташування і розміру пухлини.

Показання до лікування Кібер-ножем

Пухлини головного мозку

 • акустична невринома (вестибулярна шваннома);
 • менінгіома;
 • астроцитома;
 • гліома;
 • мультиформна гліобластома;
 • кавернома;
 • артеріовенозна мальформація (АВМ);
 • метастази в головний мозок;
 • невралгія трійчастого нерва;
 • меланома райдужної оболонки (офтальмологічне захворювання).

Пухлини хребта і спинного мозку

 • метастази в спинний мозок;
 • невриноми спинного мозку.

Пухлини легенів

 • рак легенів - стадія I / II;
 • метастази в легені.

Пухлини печінки

 • первинний рак печінки;
 • метастази в печінку.

Пухлини передміхурової залози

 • рак передміхурової залози – простати (в окремих випадках)

Підготовка до процедури

У разі лікування пухлини головного мозку виготовляється індивідуальна підставка для підтримки голови. Вона допомагає пацієнтові під час сеансу лікування тримати голову без особливих зусиль. Для лікування пухлин в тілі (печінка, легені, простата) робиться маркування вогнища золотими маркерами.

Попередня онкологічна діагностика

Для кожної терапії необхідна попередня діагностика за допомогою магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Томографія проводяться безпосередньо в онкологічній клініці "Кібер-ніж". В залежності від індивідуальних особливостей пацієнтів можна проводити дане обстеження за кілька днів до операції або безпосередньо перед операцією. Ті дані МРТ, які були отримані заздалегідь, також можуть бути оброблені в центрі.

Планування лікування

Дані КТ та МРТ переносяться на комп'ютер, який планує і симулює проведення терапії. Завдяки цьому лікарі і медичні фізики можуть планувати кількість, інтенсивність і напрямок променів, які робот направляє у ціль. Під час даного етапу лікування присутність пацієнта не обов'язкова.

Лікування Кібер-ножем

Лікування проводиться в амбулаторному порядку. В день проведення терапії немає ніяких особливих обмежень. Звичайний сніданок і щоденні медикаменти можуть бути прийняті. При бажанні, під час сеансу лікування може грати ваша улюблена музика.

Позиціонування: до початку терапії лікарі просять пацієнта лягти на операційний стіл, де вже знаходиться приготований держатель для голови або для тулуба. Наркоз не потрібен – лікування абсолютно безболісне.

Точне опромінення: під час сеансу терапії пацієнт повинен якомога спокійніше лежати і може робити лише невеликі рухи. За допомогою відеокамер лікар стежить за пацієнтом під час сеансу. За допомогою мікрофона завжди можна контактувати з онкологом.

В цілому сеанс триває 45-90 хвилин.

Після лікування

Зазвичай необхідний лише один сеанс лікування. Після проведеної терапії пацієнт може покинути онкологічну клініку і приступити до звичайного розпорядку дня. У деяких випадках необхідно розподілити дози опромінення на кілька сеансів. У таких випадках пацієнта просять прийти на наступну терапію.

автор: Г. Гордієнко
источник: cliniccyberknife.ru | комментариев: 0 | просмотров: 158 | 06/11/2016
Читайте также:
Лечение в Израиле - особенности и стоимость
Медицинский туризм в Израиле включает диагностику и лечение больного. ...
Операция детям с ДЦП по методу доктора Ульзибата в Германии. Перкутанная миофасциотомия
Известно, что лечение ДЦП в Германии занимает важное место в системе з ...
Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія
Лікування гліобластоми мультиформної Кібер-Ножем не йде ні у яке порів ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Лікування раку та пухлини в Німеччині Кібер-ножем без операції. Гамбурзький центр променевої терапії та діагностики»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannja-raku-puhlyny-nimechchini-operatsija-gamburg-tsentr-promeneva-terapija-diagnostyka/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannja-raku-puhlyny-nimechchini-operatsija-gamburg-tsentr-promeneva-terapija-diagnostyka/">Лікування раку та пухлини в Німеччині Кібер-ножем без операції. Гамбурзький центр променевої терапії та діагностики</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/likuvannja-raku-puhlyny-nimechchini-operatsija-gamburg-tsentr-promeneva-terapija-diagnostyka/]Лікування раку та пухлини в Німеччині Кібер-ножем без операції. Гамбурзький центр променевої терапії та діагностики[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ