СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Лікуємо і проводимо профілактику мінеральною водою

комментариев: 0 / добавить комментарий

Як правильно пити і лікуватися мінеральною водою? Як правило, мінеральну воду краще всього пити з ключа, тому що всі її властивості і якості зберігаються в свіжому вигляді. Особливо, пиття мінеральної води на відкритому повітрі і із справжнього джерела дають хороше поєднання свіжого повітря і лікування.

Як же все-таки можна лікуватися мінеральною водою, залежить від типу захворювання. Наприклад, можна робити профілактику і лікування для вашого шлунку. При хронічному гастриті з підвищеною кислотністю і при виразкових захворюваннях шлунку, лікарі, як правило, призначають для профілактики і лікування від чверті до половини стакана теплої мінеральної води три рази на день перед їжею. Після деякого часу об'єм збільшується до повного стакана. При гастриті пити мінеральну воду зазвичай призначають за п'ятнадцять хвилин до їжі.

При хворому шлунку і супутніх захворюваннях жовчних шляхів, печінки, кишечника, рекомендується пити мінеральну воду теплою. Курс лікування залежить від стану хворого і його організму. Мінеральною водою лікуються три-чотири тижні, а хворим зі складнішими захворюваннями продовжують лікування до півтора місяця.

Перш ніж самостійно лікуватися, краще звернутися до лікаря або фахівця, оскільки самолікування може призвести до ускладнення хвороби.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 47 | 04/01/2010
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Лікуємо і проводимо профілактику мінеральною водою»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/likujemo-i-provodimo-profilaktiku-mineralnoyu-vodoyu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/likujemo-i-provodimo-profilaktiku-mineralnoyu-vodoyu/">Лікуємо і проводимо профілактику мінеральною водою</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/likujemo-i-provodimo-profilaktiku-mineralnoyu-vodoyu/]Лікуємо і проводимо профілактику мінеральною водою[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ