СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ландшафтний дизайн і впорядкування території

комментариев: 0 / добавить комментарий

Ви побудували заміський будинок, створили в ньому затишок і красу. Але ж не тільки внутрішнє оздоблення дає відчуття повного комфорту. Як приємно літнім вечором посидіти в альтанці за чашкою, замислившись в оточенні квітучого запашного саду. Щоб створити такий сад, потрібно подумати про нього завчасно. А саме - думати потрібно про ландшафтний дизайн навколо вашого будинку. Зазвичай проект ландшафтного дизайну починають робити після споруди будинку, але до його зовнішньої обробки. Як правило, це відбувається взимку. Але планувати озеленення вашої території слід разом з проектуванням будинку.

Ландшафтний дизайн є дуже широким поняттям. Створення краси на ділянці, де побудований ваш котедж є глибоко творчим процесом, в якому бере участь і власник майбутнього саду і безліч фахівців - ландшафтні дизайнери і архітектори, проектувальники, кошторисники, озеленювачі і багато інших. Кожен етап ландшафтного проектування вимагає уважного відношення і глибоких знань специфіки впорядкування ділянок і озеленення.

Завданням ландшафтного архітектора є поєднання побажань клієнта з реальними можливостями ділянки, гармонійне планування озеленення, елементів впорядкування і втілення в проекті образів, форм і кольорів, які пропонує ландшафтний дизайнер. Кожен елемент ландшафтної архітектури, його стиль і форма, повинні бути віддзеркаленням і продовженням архітектури будинку, який завжди є смисловим центром ділянки.

На проектних роботах по ландшафтному дизайну не можна економити. Професійні досвідчені архітектори зможуть грамотно зробити проект, чим збережуть вам декілька тисяч у.о.

Врахуйте, що створення ландшафтного дизайну - це складна і кропітка робота, тому квапити майстра не варто. Наберіться терпіння і результатом створення ландшафтного дизайну стане справжнє диво, яке радуватиме вас весь рік, а мрія побачити ділянку неймовірної краси стане реальністю. Щоб клієнт був задоволений, дизайнер уважно вивчає, яке призначення має ділянку у кожному конкретному випадку. Це може бути ландшафтний дизайн дачної ділянки для вашого заміського будинку, або оформлення території біля ресторану, а може бути, щось зовсім інше. Для ландшафтного дизайну дачної ділянки необхідно підберати затишний домашній стиль, біля кафе створимо атмосферу розкоші і шику.

Ви можете самі розповісти, яким хочете бачити ландшафт ділянки, тим самим довіривши розробку варіантів ескізів фахівцям. Дуже часто ландшафт ділянки диктують об'єкти, які на нім розташовані. Все повинно виглядати гармонійно і цілісно, із врахуванням всіх деталей і особливостей. Перед тим, як почнеться висадка рослин і оформлення, потрібно розробити проект і затвердити ескіз. Ландшафтне проектування ділянки - процес дуже складний, потрібно передбачити все до дрібниць, так, щоб ділянкою можна було пишатися. Проводячи ландшафтне проектування ділянки, потрібно враховувати сумісність рослин і їх примхливість. Не можна випустити з уваги умови посадки, тип ґрунту, вологість і безліч інших чинників. Цим повинен займатися тільки професіонал.

Ландшафтний дизайн багатьом уявляється як просте визначення місця розташування рослин. Проте, суть проектування зовсім в іншому - воно включає комплекс засобів для збереження зовнішнього вигляду майбутньої ділянки. Мабуть, ви здивуєтеся, що майстрові потрібно передбачити все - підвести воду до потрібних місць, засипати новий ґрунт, іноді навіть змінити склад ґрунту. А оформлення доріжок, ставків і фонтанів, посадка крупних дерев і цілих масивів чагарників, яким потрібні особливі умови для того, що прижитися і зрости, - досить складна робота, яку необхідно заздалегідь описати в проекті.

Проекти ландшафтного дизайну навіть самого високого рівня утілюються досить швидко і професійно. Фахівці підійдуть до створення концепції по вашому замовленню з повною віддачею. Нові ідеї, сучасні рішення, поєднання стилів і форм, грамотна реалізація і якісне виконання - все це ви отримаєте, якщо вирішите працювати з професіоналами. До всіх проектів ландшафтного дизайну вони відносяться творчо. Навіть якщо це буде просте створення газону, вони професійно вирішать поставлену задачу. Фантазія майстрів безмежна і можливості теж не мають меж. Вони готові виконати найсміливіші побажання. Захочете, і на вашій ділянці з'явиться точна копія території навколо Білого дому або резиденції англійської королеви. Вони не просто реалізують проекти ландшафтного дизайну - вони створюють справжню красу і витвори мистецтва. Тому що їм допомагає в цьому сама природа!

комментариев: 0 | просмотров: 188 | 11/11/2009
Читайте также:
Планирование плитки в саду
Тротуарная плитка для садовых, дачных, коттеджных участков самый лучши ...
Полив растений в засуху
В засушливые времена вашим растениям на усадебном участке нужна особен ...
Что такое ландшафтный дизайн?
Чем, по-вашему, является ландшафтный дизайн: искусством, наукой или вд ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ландшафтний дизайн і впорядкування території»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/landshaftnii-dizain-i-vporyadkuvannya-teritoriji/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/landshaftnii-dizain-i-vporyadkuvannya-teritoriji/">Ландшафтний дизайн і впорядкування території</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/landshaftnii-dizain-i-vporyadkuvannya-teritoriji/]Ландшафтний дизайн і впорядкування території[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ