СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Лабораторні меблі

комментариев: 0 / добавить комментарий

Технологія виготовлення лабораторних меблів пройшла довгий шлях розвитку за останні декілька років. Причиною цьому послужив попит на цей тип меблів, що постійно росте. Зараз на ринку багато міцних, таких, що володіють безліччю функцій, лабораторних меблів, що легко та зручно настроюються і підстроюються. При виборі лабораторних меблів, перш за все, слід керуватися її ергономікою. Компанії, які досягли успіху в цій галузі, в основному, займаються виробництвом лабораторних меблів.

Лабораторні меблі повинні бути дуже зручними, вони повинні мати можливість гнучкого підстроювання під будь-які вимоги. Серед представлених на ринку лабораторних меблів ви знайдете широкий вибір готових робочих місць, шаф для зберігання і різноманітних посадочних місць. Нижче приводиться короткий опис їх основних функцій.

Робочі місця для лабораторій випускаються з параметрами висоти і ширини, що змінюються. Це необхідно для того, щоб при необхідності легкого змінювати робочий простір вашої лабораторії. Ніжки готових робочих місць повинні бути металевими і широкими, вони повинні легко витримувати велику вагу. Металеві дужки під полицями додають підтримку і надають достатньо місця для розміщення кабелів в задній частині робочої області.

Лабораторні шафи є доступним рішенням і замінюють звичайні шафи для зберігання хімічних речовин. Ці шафи випускаються в різних кольорах і завдяки широкому діапазону кольорів і розмірів, ці спеціально сконструйовані шафи ідеальні для організації нової лабораторії.

Стіл повинен мати дві відкриті полиці для зберігання різного лабораторного устаткування і різних контейнерів. Він повинен бути зручним для перенесення. Для поглинання вібрації стіл повинен бути розташований на шорсткій підлозі. Без закріплення стіл може легко ковзатись або рухатися.

Хороший стілець дозволить вам розслабити ноги, а також легко витримає вагу вашого тіла. Форма і кут стільця повинні сприяти формуванню прямої спини (це приводить до хорошої постави) і забезпечувати зручну позу посадки. Висота сидіння повинна регулюватися згідно параметрам вашого тіла.

комментариев: 0 | просмотров: 105 | 17/12/2009
Читайте также:
Гидромоторы хода
Применение гидравлических моторов хода в гидравлическом оборудовании с ...
Чековый принтер
Несмотря на простоту при выборе чекового термопринтера встаёт ряд важн ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Лабораторні меблі»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/laboratorni-mebli/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/laboratorni-mebli/">Лабораторні меблі</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/laboratorni-mebli/]Лабораторні меблі[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ