СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Курорти Єгипту – який обрати?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Єгипет, загадкова країна фараонів і сервісу all inclusive ("все враховано").

Єгипет, країна приголомшливих археологічних і культурних багатств, жаркого сонця і свіжих вод Середземного моря. Неможливо думати про Єгипет і не згадувати Сфінкс, піраміди Гізи, Луксор, Алею Царів, Александрію, і, звичайно ж, Ніл.

Крім того що Єгипет є найбільшим в світі музеєм просто неба, він пропонує тури до Єгипту на прекрасні курорти Червоного моря.

Таба. Відпустка в Єгипті, а особливо в Табі, це ні з чим не порівнянні враження для кожного туриста. Тут ви повною мірою можете насолодитися відпочинком і відвернутися від сірих буднів. Коротко Табу можна охарактеризувати, як прикордонне місто між Ізраїлем і Єгиптом, що прекрасно відповідає для того, щоб провести там відпустку. Таба широко відома своїми дійсно чарівними бухтами і пляжами, які значною мірою зберегли свій первісний шарм. У Табі вам дійсно дуже сподобається, інше виключене.

Два найбільш популярних місця на карті Єгипту для туриста – це Шарм-ель-шейх і Хургада. Обидва ці міста побудовані спеціально для туризму, на березі Червоного моря і відносно недавно – років 20 тому. І мова сьогодні піде про Шарм-эль-шейх. Можна подумати, що назва міста перекладатиметься з французького як «зачарований шейх», але насправді це випадкове співволодіння слів.

Ви все ще думаєте чи купувати тури, що горять, до Єгипту? Відповідь очевидна.

Що ж зараз собою являє Хургада? Колись Хургада була милим туристичним містечком, просто ідеальним місцем для тихого, спокійного відпочинку, але не більш того. Зараз же це колись невелике містечко руками забудовників і грошима інвесторів упевнено перетворюється на курорт міжнародного класу.

Одним з найпопулярніших міст-курортів Єгипту вважається Александрія – перлина Середземноморського побережжя. Александрія – дуже різнопланове місто, в якому гармонійно поєднуються східні базари і сучасні європейські квартали, стародавні будівлі і нові споруди, все нове і старе в архітектурі.

автор: Єгипетський бедуїн
комментариев: 0 | просмотров: 143 | 11/11/2009
Читайте также:
Великая Китайская стена – Восьмое чудо света
Великая Китайская стена - это по праву "восьмое чудо" света. Этот памя ...
Венеция - город-памятник
Разве имеет смысл описывать этот город, какими-то общими словами. Все ...
В каких бы странах хорошо отдохнуть?
Постоянно в преддверии отпуска мы размышляем, как бы получше его прове ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Курорти Єгипту – який обрати?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/kurorti-giptu-yakii-obrati/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/kurorti-giptu-yakii-obrati/">Курорти Єгипту – який обрати?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/kurorti-giptu-yakii-obrati/]Курорти Єгипту – який обрати?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ