СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Яку дитячу коляску придбати для дитини?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Поява карапуза - це не тільки радісні і щасливі моменти, але і безліч різного клопоту. Майже кожен батько замислюються - яку дитячу коляску вибрати для малюка?

Гуляти на свіжому повітрі корисно для малюка. Вона гартує організм, укріплює здоров'я, допомагає розвиватися і рости. Прогулюючись діти в основному відпочивають. Вам буде потрібно спальну дитячу коляску. У таких дитячих колясок люлька розташовується на достатній висоті, карапузам в ній затишно і спокійно. Все ж таки, така модель достатньо скоро зажадає заміни.

Дитячі коляски трансформери - це моделі, які легко можуть перетворитися з прогулянкової в спальну. У деяких трансформерах люлька замінюється на сидіння, в інших існує декілька положень спинки. Такими дитячими колясками користуються поки малюк не навчиться ходити самостійно.

Це стабільні коляски з відмінною прохідністю, в основному з безліччю різних аксесуарів.

Прогулянкові дитячі коляски - з легкістю і без утруднень складаються, трохи важать і мають малі габарити, комфортні при транспортуванні. Але в цих моделях дитина зможе виключно сидіти.

Звернемося до найбільш популярних колясок світових виробників.

Дитячі коляски Inglesina на протязі 40 років охоплюють перші місця в світі дитячих товарів. Вони дуже симпатичні, безпечні, комфортні, тобто такі, що відносяться до визначення «високоякісні». Прогулянкові коляски цієї марки відрізняються високою прохідністю і утилітарністю. Щоб сидіння не було не за розміром, потрібно вибирати коляску по малюкові.

Дитячі коляски Peg-Perego існують вже півстоліття. Таке собі поєднання сучасних технологій і італійського дизайну. Це безпека і якість матеріалу.

Подібні коляски маневрові, захищені від вітру і сонячних променів, легкі і невеликих розмірів, з хорошою прохідністю. Перед купівлею спробуйте, чи зручна вам перекидна рукоятка. Також подивіться на величину коліс, у деяких колясках розмір коліс великий.

Дитячі коляски Jane сгодятся для будь-яких погодних умов. Це практичні, красиві і безпечні коляски. Вони мають тканинні елементи, що знімаються і легко перуться, ручку для регулювання висоти, систему кондиціонування, міцний корпус. У цих прогулянкових колясках є ручне гальмо на передньому колесі. Вони мобільні і не важкі.

Дитячі коляски Mutsy - це комфорт і ергономіка для батьків і карапуза. Практичність - цільовий девіз компанії-виробника. Такі коляски створені з урахуванням всіх побажань батьків, в них застосовуються прогресивні технологічні рішення. У спинки колясок немає обмежень по положенню. При покупці 3-х колісній моделі визначите, чи досить вона стійка для вашого малюка.

Найголовніші вимоги до дитячих колясок: тверде дно, не дуже велика вага, вільна люлька, надійні регульовані кріплення, а також зручна регульована ручка.

автор: Колясочник
комментариев: 0 | просмотров: 160 | 13/11/2009
Читайте также:
Детские интернаты в Донецкой области
В Донецкой области дети с ограниченными физическими возможностями благ ...
Миндалины и аденоиды у малышей
В статье подробно описано стоит ли удалять аденоиды и миндалины у дете ...
Цвет, свет и безопасность в детской комнате
Цвет. Идеальным вариантом для детской будет сочетание нежных цветов (р ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Яку дитячу коляску придбати для дитини?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ku-dityachu-kolyasku-pridbati-dlya-ditini/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ku-dityachu-kolyasku-pridbati-dlya-ditini/">Яку дитячу коляску придбати для дитини?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ku-dityachu-kolyasku-pridbati-dlya-ditini/]Яку дитячу коляску придбати для дитини?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ