СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Крок до виправлення

комментариев: 0 / добавить комментарий

Однією з основних цілей кримінально-виконавчих інспекцій є допомога засудженим у становленні на шлях виправлення. Для цього розроблений цілий ланцюг профілактичних заходів, але не менш важливим є попередження скоєння злочинів. За статистикою злочини з корисних мотивів, а також повторні злочини скоюють особи, що не мають основного місця роботи та шукають легкої здобичі. Саме через це у кримінально-виконавчих інспекціях із засудженими до покарань не пов'язаних з позбавленням волі проводять бесіди та, керуючись Законом України «Про зайнятість населення», пропонують допомогу у працевлаштуванні через Міські Центри Зайнятості (далі ЦЗ). Головною проблемою при працевлаштуванні таких людей є відсутність у багатьох з них робітничої кваліфікації, професії, паспорта та інших документів. Тому у ЦЗ окрім пошуку вакансій надають безоплатне навчання технічним і навіть творчім професіям. Найбільш поширені вакансії - муляри, штукатури, оператори ПК, друкувальники, газоелектрозварники, водії категорії Д, фотографи, дизайнери. Після навчання всіх засуджених, які отримали нову професію, фахівці центру зайнятості гарантовано влаштовують на роботу з урахуванням потреб як роботодавців так і засуджених.

Так у кримінально-виконавчій інспекції Будьоннівського району за останній рік за згодою засуджених було видано 5 направлень до Донецького центру зайнятості, за допомогою яких були працевлаштовані 4 людини, а один із засуджених отримав статут безробітного і перебуває на обліку ЦЗ (відбуває покарання у вигляді виправних робіт), а згідно законодавства строк перебування на обліку ЦЗ зараховується до строку відбування покарання. Окрім цього у кримінально-виконавчій інспекції Будьоннівського району із засудженими проводяться пізнавальні бесіди де засудженні дізнаються як складати індивідуальний план самостійного пошуку роботи з урахуванням власних потреб і сучасних тенденцій ринку праці.

Підвівши підсумок, можна сказати, що як і перша сторона, так і друга сторона зацікавлені у виправленні засуджених, адаптації їх у суспільстві, недопущення рецидиву.

автор: Реготун Тетяна Анатоліївна
комментариев: 0 | просмотров: 78 | 11/02/2014
Читайте также:
Професія юриста
Професія юриста по праву вважається однією з найбільш високооплачувани ...
Профессия юриста
Профессия юриста по праву считается одной из самых высокооплачиваемых ...
Каким образом осуществить верный подбор юриста - наши советы помогут
Юристов масса, и каким образом выбрать именно хорошего? Довериться рек ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Крок до виправлення»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/krok-do-vipravlennya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/krok-do-vipravlennya/">Крок до виправлення</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/krok-do-vipravlennya/]Крок до виправлення[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ