СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Король поп-музики. М. Джексон

комментариев: 0 / добавить комментарий

Король поп-музики

Нова хвиля «джексоманії» заполонила світ. 28 жовтня 2009 року у 15 найбільших містах світу відбудеться показ прем’єри фільму під назвою «This is it». У фільмі розказується про останні дні, години життя Майкла Джексона. Сконцентровано увагу на його підготовку до серії концертів за такою самою назвою. Перший концерт мав би відбутися 8 липня 2009р. у Лондоні. Але трагічна смерть артиста все перекреслила.

В газеті «Аргументы и факты в Украине» (№27, 2009) Майкл Джексон зображений чудовиськом, який користується невинністю малолітніх дітей для задоволення своїх прихотів. Показано найбільш критичні моменти його життя.

Але є інша сторона діяльності Майкла. Це-надзвичайний талант і величезна працелюбність, які привели Майкла Джексона на вершину слави.

Свою музичну кар’єру Майкл розпочав з 5 років, будучи учасником, а потім солістом групи « Джексон 5», якою керував батько Джозеф Джексон. Вже у малолітньому віці він проявляв динамічну силу та енергію, які подобалися глядачам. Дитинство Майкла проходило на сцені, у вічних гастролях та репетиціях. Він не був дитиною, а був яничаром сцени. Вкрадене дитинство дуже вплинуло на його подальше життя.

Чистий інфантивний голос з переходом на фальцет, відчуття ритму були джерелом популярності, слави та багатства Майкла Джексона.

Він не залишається не заміченим. Знайомства з продюсером Квінті Джонесом стало важливою віхою у житті і творчості співака. Із спонтанного співака він перетворюється на справжнього професіонала, шоумена.

В співпраці із Стівом Вондером, Полом Маккартні і Квінті Джонесом виходить альбом “Off the wall” в 1979р. 10 пісень виконаних Майклом Джексоном зачислені до класифікації. Це був період стрибка в кар’єрі співака. Він багато працює над хореографією, сценографією своїх спектаклів, створює свій неповторний імідж, планує випуск дисків та організацію концертів, пише слова і музику майбутніх хітів, займається економічними та фінансовими питаннями.

У 1982 році виходить його знаменитий альбом «Thriller». Це був синтез творчості, мистецтва, таланту і маркетингу. Альбом став переможцем 8 премій Grammy Awards. Надзвичайна музична якість, планетарний успіх альбому представляють Майкла Джексона як короля поп-музики.

Наступні альбоми: «Bad»(1987), «Dangerous»(1991), «Invincible»(2001) мали і продовжують мати успіх у слухачів.

Популярність артиста криється у його надзвичайній працездатності. Кожний виступ, кожне відео чи пісня були відпрацьовані до найменших деталей. Майкл Джексон не жалів себе. Він розумів, що являється машиною спектаклів. Хотів дарувати своїм глядачам нові і нові шоу. Звичайно, добився цього.

У 1988 році співак розпочав свій перший світовий тур концертів у Європі. Європейці залишилися враженими досконалістю режисури, хореографії, грою світла, акустичністю та голосом артиста, кроками його знаменитої «moon-walk». Це був справжній спектакль в спектаклі.

Майкл Джексон співав у різних музичних стилях. Кожний його проект був унікальним, завершеним, як і його голос.

Майкл Джексон мріяв про світ без війн, голоду, бідності, расизму. Хотів щоб люди могли змінити своє життя на краще.

Зараз душа Майкла Джексона знаходиться на небі, серед ангелів. А нам залишилася його музика, яка торкнулася кожного з нас.

автор: Оксана
комментариев: 0 | просмотров: 76 | 20/10/2009
Читайте также:
Григорій Савич Сковорода
"Світ ловив мене, але не спіймав" – такий от вираз написано на могилі ...
Живе коріння роду і народу
Кожне місто, містечко, село славне своїми мешканцями, імена яких назав ...
Как сделать власть идеальной?
Является ли идеальной существующая власть? Кто может сказать, что в то ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Король поп-музики. М. Джексон»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/korol-pop-muziki/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/korol-pop-muziki/">Король поп-музики. М. Джексон</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/korol-pop-muziki/]Король поп-музики. М. Джексон[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ