СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Користь риб'ячого жиру

комментариев: 0 / добавить комментарий

Багато років тому приймання риб'ячого жиру асоціювалося з чимось неприємним: його запах і смак ні в кого не викликали захвату, а відгуки повнилися неприємними спогадами. Але в наш час продається риб'ячий жир в капсулах, і він вже не викликає відрази.

У риб'ячому жирі міститься безліч корисних для людського організму вітамінів і мікроелементів. У великій кількості містить вітамін A, який бере участь у всіх відновних процесах, відповідає за регулювання синтезу білка і нормалізацію обміну речовин. Також цей вітамін бере важливу участь при формуванні зубів і кісток, допомагає зберегти молодість організму.

Завдяки високому вмісту вітаміну А, риб'ячий жир стане головним помічником для тих, хто хотів би підтримати свої шкіру, волосся та зір в хорошому стані.

Також риб'ячий жир має антиоксидантні властивості, у зв'язку з чим допомагає здобути перемогу над деякими вірусними захворюваннями і бактеріальними інфекціями.

Препарат сприяє підтримці необхідного рівня фосфору і кальцію в організмі, оскільки він є відмінним переносником вітаміну D. Саме ця властивість дає можливість використовувати його як заспокійливий засіб для нервової системи, допомагає уникнути судом м'язів, і широко застосовується для поліпшення загального стану зубів і кісток.

Омега-3 жири в риб'ячому жирі – жирні кислоти, які також містяться в ньому в достатній кількості. Вони життєве важливі для організму завдяки вмісту в них «гормону щастя». Так регулярне його вживання підтримає гарний настрій, і допоможе уникнути депресивних і апатичних станів.

При застосуванні риб'ячого жиру можна значно зменшити ризик появи атеросклерозу, домогтися зниження рівня холестерину в крові, нормалізувати роботу серця – для цього риб'ячий жир необхідно приймати щодня протягом місяця, щоб Омега-3 жири подіяли.

Простагландини – речовини, здатні здійснювати протизапальну дію, полегшувати деякі різновиди болю, допомагають зняти набряки, допомагають боротися з поліартритами. Їх вироблення також стимулює прийом риб'ячого жиру.

Риб'ячий жир – це просто криниця корисних речовин. Купити його просто, але приймати його для користі потрібно обережно – не більше 1-2 грамів на день, курсом до одного місяця. Після цього зазвичай роблять перерву від 60 до 90 днів. Риб'ячий жир – аптечний засіб, який є ліками, тому перед тим як почати його приймати, найкраще буде проконсультуватися з лікарем. Адже не виключені протипоказання і побічні ефекти при прийомі його не за призначенням.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 64 | 05/09/2015
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Користь риб'ячого жиру»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/korist-ribjachogo-zhiru/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/korist-ribjachogo-zhiru/">Користь риб'ячого жиру</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/korist-ribjachogo-zhiru/]Користь риб'ячого жиру[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ