СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Комерційна нерухомість в Іспанії

комментариев: 0 / добавить комментарий

В порівнянні з іншими країнами Європи, в Іспанії останніми роками інтенсивно розвивався ринок нерухомості. Це також спровокувало зростання цін на комерційну нерухомість в Іспанії.

На сьогоднішній день не обов'язково бути громадянином цією теплої, доброзичливої і однієї з багатющих країн Європи, щоб продати або купити нерухомість в Іспанії. Оформити власність, здійснити покупку або продаж ділянки землі, будинку, квартири і будь-яких інших товарів може як юридична, так і будь-яка фізична особа. Зарубіжні інвестори (частіше – англійці) інвестують в житлову нерухомість в Іспанії, будівництво ресторанів і готелів, клубів і розважальних комплексів. Ви можете купити котедж і будинок в Іспанії не обов'язково для особистого користування, ви можете здавати ваше житло в оренду туристам або громадянам цієї країни. Даний тренд можна прослідкувати в таких містах, як Барселона і Мадрид, адже тут зростання цін на нерухомість інтенсивне і вкладення коштів в об'єкти нерухомості будуть украй вигідні. У Іспанії немає відбою від туристів круглий рік, постійно розвивається і вже досягла високого рівня інфраструктура, ресторанно-готельний бізнес приносить стабільний дохід. Ви зробите вірний крок на шляху до благополуччя і стабільності, вкладаючи свої кошти в комерційну нерухомість в Іспанії.

Часто молоді підприємці іммігрують до Іспанії для відкриття свого бізнесу. Вони здійснюють вкладення коштів в реалізацію перспективних комерційних проектів, завдяки чому в Іспанії з'явилися ресторани англійської і німецької кухні, ведеться будівництво нових бізнес-центрів і шкіл.

Бізнесмени-вихідці з СНД набувають, звичайно, не тільки торгові об'єкти і офісні приміщення для ведення бізнесу, а і будинки, квартири, вілли в Іспанії. Вихідці з середнього класу інвестують в об'єкти, що будуються, під сферу послуг і розваг, купують квартири і здають оренду, отримуючи таким чином прибуток в середньому до 30%. Побережжя Коста Бланка – одне з самих привабливих місць для інвесторів в комерційну нерухомість Іспанії.

Ціни на комерційні площі в Іспанії постійно ростуть. В період кризи ринок комерційної нерухомості Іспанії опинився не в самому кращому положенні. Сьогодні ви можете купити комерційний об'єкт в центрі міста з розвиненою інфраструктурою, площею близько 150 кв.м. за 290-300 тис. євро. А якщо ви вирішили платити щомісячну оренду цього приміщення, будьте готові розлучатися з 1600-2000 євро кожного разу. Ну, а якщо ваша здобич - готовий бізнес «під ключ», то, наприклад, бізнес у сфері послуг обійдеться вам в 70-100 тис. євро.

комментариев: 0 | просмотров: 98 | 16/11/2009
Читайте также:
Заработок на Forex в условиях кризиса
Статья о том, как зарабатывать на форекс, в то время, когда разгорелся ...
По каким критериям выбирать брокера?
Статья рассказывает от том, на какие стоит опираться критерии при выбо ...
Новинка сезона 2016! Акция, скидка 60% на торговый советник MTS-MC LIGHT
Торговые советники серии MTS-MC на протяжении четырех лет показывают о ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Комерційна нерухомість в Іспанії»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/komertsiina-neruhomist-v-spaniji/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/komertsiina-neruhomist-v-spaniji/">Комерційна нерухомість в Іспанії</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/komertsiina-neruhomist-v-spaniji/]Комерційна нерухомість в Іспанії[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ