СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Коли корисні нетрадиційні методи лікування?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Популярність нетрадиційних методів лікування зростає з кожним роком. Хтось звертається до знахарів, а хтось збирає трави самостійно, роблячи з них відвари, озброївшись порадами бабусь і знаннями з довідників.

Лікарі не завжди схвалюють подібний підхід, однак у багатьох людей великою довірою користуються все ж натуральні продукти, а не хімічні препарати. Так хто ж правий – професіонали в галузі медицини або ті, хто черпає інформацію з вікової народної мудрості.

Що ж являють собою альтернативні методи лікування? Це знання, що прийшли з глибини століть, в основі яких лежить єднання з природою, результатом чого є спостереження за властивостями рослин і мінералів.

Перш за все, недовіра з боку ортодоксальної медицини до нетрадиційних методів лікування викликає невміле використання людьми останнього. В даний час розробляються нові методики оздоровлення, засновані на досвіді альтернативної медицини. Особливої популярності набули іридодіагностика, рефлексотерапія, а також інші східні способи діагностування та лікування. Традиційні ж підходи багато хто вважає пережитком застійних часів.

Однак при загостреннях хвороби, коли потрібна негайна допомога фахівця, краще все ж звернутися до професійної медицини. Якщо ж мова йде про хронічні захворювання, які не потребують негайного втручання, то тут підійдуть і нетрадиційні методики. Можна застосовувати трав'яні настої, загартовувати організм, займатися східній гімнастикою.

Іноді без застосування альтернативних методів будь-які ліки виявляються неефективними. До того ж велика кількість хімічних препаратів завдає істотної шкоди організму. У такому випадку краще замінити фармацевтику на фітотерапію, підкріплену дієтою і енергійним способом життя. Звичайно, не варто бути самовпевненим і приймати рішення без рекомендацій хорошого фахівця.

Необхідно пам'ятати про те, що самолікування або звернення до неліцензованих знахарів далеко не так безпечно, як здається. І справа тут не тільки в можливості заподіяти шкоду будь-якими засобами або недобросовісними маніпуляціями. Небезпека полягає в самій ймовірності в разі загострення упустити шанс на порятунок пацієнта шляхом надання кваліфікованої допомоги.

комментариев: 0 | просмотров: 63 | 06/01/2016
Читайте также:
Альтернативна медицина – гомеопатія
У статті йдеться про такий метод лікування хвороб, як гомеопатія. Кому ...
Как стать моложе
Человеческий организм на протяжении всей жизни подвержен негативному в ...
В помощь Казанове
Загадочное обстоятельство: на Востоке нет фригидных женщин, а мужское ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Коли корисні нетрадиційні методи лікування?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/koly-korysni-netraditsijni-metody-likuvannya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/koly-korysni-netraditsijni-metody-likuvannya/">Коли корисні нетрадиційні методи лікування?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/koly-korysni-netraditsijni-metody-likuvannya/]Коли корисні нетрадиційні методи лікування?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ